مسائل فعلی استان خوزستان مهمترین مسئله کل کشور است/دوش‌به‌دوش مردم تا رفع کامل مشکلات خوزستان

فرمانده کل سپاه ‌پاسداران گفت: مسائل فعلی استان خوزستان، مهمترین مسئله کل کشور است که پیرو دستور مقام معظم رهبری به جدی‌ترین مسائل کشور تبدیل شده لذا سپاه بر اساس تعهدی که نسبت به مردم دارد، امروز با تمام قدرت و توان و امکانات به کمک مردم خوزستان آمده ‌و به مانند رویدادهای گذشته دوش به دوش مردم تا رفع کامل مشکلات خواهد ماند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، از اهواز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی ‌در حاشیه سفر خود به استان خوزستان جهت بررسی آخرین وضعیت تنش آبی در این استان اظهار داشت: پیرامون فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حل فوری مسائل استان خوزستان، تمام مسئولان چه در دولت و چه نیروهای مسلح و چه در دیگر دستگاه‌های کشوری، امروز تمام قد در کنار مردم خوزستان هستند.

وی افزود: مسائل فعلی استان خوزستان، مهمترین مسئله کل کشور است که پیرو دستور مقام معظم رهبری به جدی‌ترین مسائل کشور تبدیل شده لذا سپاه بر اساس تعهدی که نسبت به مردم دارد، امروز با تمام قدرت و توان و امکانات به کمک مردم خوزستان آمده ‌و به مانند رویدادهای گذشته دوش به دوش مردم تا رفع کامل مشکلات خواهد ماند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سفر امروز من به استان خوزستان در جهت بررسی آخرین اقدامات انجام شده توسط سپاه خوزستان در جهت آبرسانی و حل مسائل آبی استان بوده است که خداروشکر اقدامات بزرگی تا کنون انجام رسیده است و قابل ستایش است.

سردار سلامی در ادامه بیان داشت: در خصوص طرح آرسانی غدیر پیشرفت خوبی انجام رسیده ‌و در خصوص آبرسانی به روستاهای دارای تنش آبی، تاکنون 60 تانکر 30 هزار لیتری در حال خدمت رسانی به مردم هستند که برنامه ما 150 تانکر دیگر وارد این عرصه شوند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

کد خبر 677763

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =