حمایت از تولیدکنندگان مسکن با سامانه املاک و اسکان

عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در بحث سامانه املاک و اسکان تلاش جدی داریم تا پایان دولت فعلی این سامانه را از حال خوداظهاری خارج و به صورت رسمی به کار خود ادامه دهد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، گفت: در بحث سامانه املاک و اسکان تلاش جدی داریم تا پایان دولت فعلی این سامانه را از حال خوداظهاری خارج و به صورت رسمی به کار خود ادامه دهد.

وی ادامه داد: پس از خارج شدن این سامانه از حالت خوداظهاری مردم دیگر فقط اطلاعات خود را در این سامانه چک می‌کند و اگر نیاز به اصلاح داشته باشد، آن را اصلاح می‌کنند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: مردم نباید از این سامانه وحشتی داشته باشند، بلکه آن کسانی که باید وحشت داشته باشند، محتکران مسکن و افراد فاسدی هستند که سرمایه خود را در بحث اموال غیرمنقول متمرکز کرده و با این اقدام خود شرایط سختی را به اقشار دیگر جامعه برای تهیه مسکن تحمیل کرده‌اند.

پژمانفر خاطرنشان کرد: هدف ما مقابله با مفسدین و صاحبان قدرتی است که با تمرکز سرمایه خود در بخش مسکن مشکلات زیادی را پدید آورده‌اند و اینها هدف اصلی ما در بحث سامانه املاک و اسکان هستند.

وی افزود: البته ما بین این افراد و محتکران مسکن با کسانی که سرمایه خود را برای انبوه سازی و تولید مسکن وارد این عرصه کرده‌اند فرق قائلیم و حمایت از تولیدکنندگان مسکن در این سامانه در دستورکار است.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس در پایان گفت: هدف ما در این سامانه مقابله جدی با احتکار مسکن و حمایت از تولیدکنندگان مسکن است.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

کد خبر 677766

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =