تعقیب و گریز هالیوودی سارقان را زمینگیر کرد!/ دنده ی مامور پلیس را شکستند!

صدای تیراندازی پی در پی در مرزداران تهران خبر از عملیات پلیسی برای دستگیری ۳ سارق حرفه ای را می داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تیرماه امسال  گشت انتظامی پلیس غرب تهران در بلوار مرزداران به ۳ مرد که سرنشین  یک پژو ۲۰۶ سفید رنگ بودند، مشکوک شدند.

تیم پلیسی پس از استعلام گرفتن از پلاک خودرو متوجه شدند خودرو سرقتی و سرنشینان آن سارقان حرفه ای خانه های غرب تهران بخصوص محله مرزداران هستند.

متهمان پس از مشاهده گشت پلیس در بلوار مرزداران بلافاصله با پژو ۲۰۶ سرقتی از دست گشت انتظامی پلیس متواری شدند تا یک تعقیب و گریز هالیوودی در بلوار مرزداران تهران شکل بگیرد.

ماموران گشت انتظامی تقریبا پس طی کردن مسافت یک کیلومتر متهمان را با شلیک تیر هوایی متوقف کردند و با آن ها به صورت فیزیکی درگیر شدند.

در درگیری خیابانی بین ماموران پلیس و تبهکاران، مامور نیروی انتظامی توسط یکی از سارقان به شدت آسیب می بیند و یکی از دنده هایش می شکند. ماموران پلیس برای خاتمه دادن  درگیری به سمت تبهکاران شلیک کردند که در پی آن یکی از سارقان  زخمی و ۲ متهم دیگر دستگیر و به مقر پلیس متقا شدند.

در تحقیقات ابتدایی مشخص شد ۳ سارق حرفه ای از کرمانشاه برای سرقت به تهران آمدند و با شیوه و شگرد خشونت آمیزی محتویات خانه های غرب تهران را سرقت می کردند.

در بازجویی های فنی به عمل آمد  یکی از سارقان که مامور نیروی انتظامی را زخمی کرده بود ۱۲ سال پیش مرد جوانی را بخاطر اختلافات شخصی با ضربات چاقو به قتل رسانده و پس از رضایت خانواده مقتول با صلح و سازش از قصاص تبرئه شده است.

مامور گشت نیروی انتظامی پلیس که در مرزداران یکی از دنده هایش شکسته هم اکنون در بیمارستان سیر مراحل درمان را طی می کند و حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 677917

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =