اقدام به موقع پلیس در صحنه خودکشی دختر جوان / فیلم

رییس پلیس پیشگیری تهران از نجات یک دختر ۱۸ ساله توسط یکی از روسای پرتلاش کلانتری تهران خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، خودکشی در شرق تهران نافرجام ماند. دختر جوان قصد خودکشی از روی پل امام علی (ع) داشت که مامور پلیس با مشاهده تصمیم به خودکشی دختر جوان وارد عمل شد و مانع از خودکشی دختر تهرانی شد. دختر جوان انگیزه اش را از خودکشی مشکلات خانوادگی اعلام کرد.

سرهنگ جلیل موقوفه ای رییس پلیس پیشگیری تهران به رکنا گفت: سرهنگ فلاح رییس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه روز پنج شنبه ۳۱ تیرماه در خارج از ساعت اداری و خارج از محدوده کلانتری در حال تردد بوده که متوجه رفتار مرموز دختر ۱۸ ساله ای بر روی پل تقاطع اتوبان امام علی (ع) و بزرگراه شهید سلیمانی می شود.

اقدام به موقع پلیس در صحنه خودکشی دختر جوان

وی افزود: سرهنگ فلاح به سرعت خود رابه یک قدمی دختر ۱۸ ساله می رساند و متوجه می شود که دختر جوان قصد خودکشی دارد و تصمیم بر پایین انداختن خود به پایین اتوبان را دارد که ابتدا با صحبت سعی داشته دختر جوان را از تصمیمی که داشته منصرف کند.

این مقام انتظامی ادامه داد: دختر جوان تصمیم به خودکشی داشت و در یک لحظه قصد داشته خود را به پایین اتوبان بیندازد که سرهنگ فلاح در اقدامی سریع دختر جوان را گرفته و مانع کار وی شده و پس از صحبت، دختر جوان به بخش مشاوره کلانتری منتقل می شود.

رییس پلیس پیشگیری تهران گفت: خانواده دختر جوان نیز به کلانتری دعوت شده و در قخش مشاوره مشخص شد دختر جوان بخاطر مشکلات خانوادگی قصد خودکشی داشته است که پس از مشاوره، دختر جوان تحویل خانواده اش شد.

سرهنگ موقوفه ای در پایان گفت: سرهنگ فلاح در آخرین لحظه موفق به نجات جان دختر جوان شده و وی را از خودکشی نجات داده است.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 678021

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =