کد خبر 678186
۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
ارزش پالایشی یکم امروز ۴ مرداد ۱۴۰۰

​​​​​​​صندوق پالایش یکم، امروز در دومین روز هفته بعد از ۶ روز تعطیلی بورس منفی وسرخپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با ۰.۰۳ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل ۷۱ هزار و ۲۹۰ ریال معامله شد

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امروز صندوق پالایش یکم با نماد پالایش دومین روز هفته را در محدوده قیمتی منفی به پایان رساند و قرمزپوش به اتمام رسید و با کاهش ۰.۰۳ درصدی همراه شد و در مجموع تاکنون حدود ۲۸ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است. امروز هر ۴ نماد شبریز، شپنا، شبندر و شتران به دلیل برگزاری مجمع در روزهای گذشته ممنوع متوقف بودند.


ارزش پالایشی یکم ۴ مرداد ۱۴۰۰

امروز دوشنبه ۴ مردادماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۰.۰۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۲۹ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۰.۲۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۱۱ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

افت ارزش پالایش یکم در غیاب ۴ نماد پالایشی | میزان ضرر سهامداران پالایش چقدر شد؟

منبع : نبض بورس

انتهای پیام/

کد خبر 678186

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =