کد خبر 678212
۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
ارزش سهام عدالت و دارایکم امروز ۴ مرداد ۱۴۰۰

شاخص کل بورس امروز در یک روند رو به‌رشد با افزایش ۱۲ هزار و ۱۱۳ واحدی روبرو شد و در ارتفاع یک میلیون و ۳۲۳ هزار و ۴۲۰ واحدی آرام گرفت. در نتیجه این اتفاق ارزش سهام عدالت هم ۱.۰۴ درصد افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بورس بعد از شش روز تعطیلی کار خود را با روند صعودی آغاز کرد و در پایان معاملات امروز دوشنبه ششم مردادماه با رشد ۱۲ هزار و ۱۱۳ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۲۳ هزار و ۴۲۰ واحد رسید. امروز شاخص کل ۰.۹۲ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۲۵ افزایش داشت.
نمادهای «فولاد»، «کچاد» و «کگل» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند و سپید، ولکار، شستا سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.


ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۸۷۱ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۰۴ درصد معادل ۸۴ هزار و ۸۱۸ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار و ۳۲۲ تومان رسیده است.

افزایش ارزش سهام عدالت پس از ۶ روز تعطیلی

 ارزش سهام عدالت در یکماه گذشته:

افزایش ارزش سهام عدالت پس از ۶ روز تعطیلی

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۵۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۵۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۹۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۱ هزار و ۹۹۴ تومان معامله شد.

افزایش ارزش سهام عدالت پس از ۶ روز تعطیلی

منبع : نبض بورس

انتهای پیام/

کد خبر 678212

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =