دولت سیزدهم، دولت جوان متخصص و انقلابی

معاونت حقوقی ستاد مرکزی غرب استان تهران گفت: دولت سیزدهم با تمام توان از جوانان متخصص و مومن انقلابی استفاده خواهد کرد.

حسن احمدی کبیر، معاون حقوقی ستاد مرکزی غرب استان تهران آیت الله رئیسی، در ارتباط با دولت سیزدهم و ریاست جمهوری آیت‌الله رئیسی با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز به گفت‌وگو نشست که در ادامه ماحصل این گپ و گفت را با هم می‌خوانیم:

تهران نیوز: چشم اندازتون نسبت به این دولت را بفرمایید.

با اتکال به قدرت لایزال الهی و در پرتو ایمان و عزم ملی و کوشش برنامه‌ریزی شده و مدبرانه‌ی جمعی و در مسیر تحقق آرمان‌ها و اصول قانون اساسی، در چشم انداز چهار ساله ایران کشوری توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه، با هویت اسلامی و انقلابی، الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و مؤثر در روابط بین الملل است.

جامعه‌ ایرانی در افق این چشم انداز ویژگی‌هایی چون: توسعه یافته، متناسب با مقتضیات فرهنگی، جغرافیایی و تاریخی خود و متکی به اصول اخلاقی و ارزش‌های اسلامی، ملی و انقلابی، با تأکید بر مردم سالاری دینی، عدالت اجتماعی، آزادی‌های مشروع، حفظ کرامت و حقوق انسان‌ها و بهره‌مند از امنیت اجتماعی و قضایی، برخوردار از دانش پیشرفته، توانا در تولید علم و فناوری، متکی بر سهم برتر منابع انسانی و سرمایه اجتماعی در تولید ملی خواهد داشت.

شایان ذکر است این چشم انداز مبنای تنظیم سیاست‌های کلی چهار برنامه پنج سال آینده خواهد بود و افق جهت گیری کلی فعالیت‌های کشور را در ابعاد مختلف در چهار سال آینده مشخص می‌نماید.

تهران نیوز: پس از روز انتخابات با تعداد آرای شرکت کننده در انتخابات چه سخنی با کسانی که روز انتخابات را بدون حضور مردم پیش‌بینی می‌کردند دارید؟

بنده جواب این سوال رو از بخشی از صحبت های مقام معظم رهبری بیان میکنم که میفرمایند: دشمنان ۴۲ سال است که علیه انتخابات می‌کوشند، در این ۴۲ سال دستور کار تبلیغاتی دشمنان اینگونه بوده که قبل از انتخابات می‌گویند مردم شرکت نخواهند کرد، بعد از شرکت مردم در انتخابات می‌گویند انتخابات مهندسی‌شده بوده و در مورد فرد انتخاب شده به عنوان رئیس‌جمهور هم می‌گویند او اختیاری ندارد.

تهران نیوز: در دولت سیزدهم و با ریاست جمهوری آیت الله رئیسی آیا از جوانان کشور به کارگیری می‌شود؟

به‌دلیل اینکه حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی نگاهشون به جوانگرایی است قطعا با تمام توان از جوانان متخصص و مومن انقلابی استفاده خواهند کرد، آیت الله رئیسی در زمان ریاست قوه  قضائیه و ریاست آستان قدس رضوی استفاده از نیروهای جوان متخصص و انقلابی را نشان دادند.

بخش زیادی از کمیته هسته‌ای ستاد مرکزی غرب استان تهران از جوانان نخبه انقلابی تشکیل شده بود.

انتهای پیام/*

کد خبر 678282

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =