محرومیت تعلیقی کمیته انضباطی برای مجتبی حسینی

سرمربی ذوب‌آهن به یک جلسه محرومیت تعلیقی توسط کمیته انضباطی محکوم شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حدود سه هفته قبل سازمان لیگ اعلام کرد تمام سرمربیان باید شخصا در نشست خبری قبل و بعد از مسابقه حضور پیدا کنند و در صورتی که این کار را انجام ندهند، با محرومیت و جریمه مواجه خواهند شد که نخستین حکم پیرامون این موضوع برای سید مجتبی حسینی، سرمربی ذوب‌آهن صادر شد.

در حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آمده است:

«درخصوص تخلف مجتبی حسینی، سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان مبنی بر عدم حضور در جلسه مطبوعاتی مسابقه با نساجی مازندران و نظر به گزارش مقام رسمی مسابقه اعضای کمیته انضباطی حسب مقررات انضباطی آئین نامه برگزاری مسابقات و بخشنامه‌های صادره وفق مواد ۵۱ و ۱۱۷ مقررات انضباطی مجتبی حسینی را به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت سه ماه از بابت همین تخلف و پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌کند.

* ضمناً تیم ذوب‌آهن نیز بابت این تخلف مستند به ماده ۵۰ مقررات انضباطی به ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود.

* لازم به توضیح است که چنانچه مجتبی حسینی همین تخلف را در مسابقات بعدی تکرار کند، محرومیت تعلیقی ایشان به محرومیت قطعی تبدیل خواهد شد.

* این رای در مورد محرومیت تعلیقی قطعی و در مورد جریمه نقدی ۷ روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است. ضمناً یادآور می‌گردد وفق بند ۴ ماده ۳۱ مقررات انضباطی باشگاه ذوب‌آهن در پرداخت جریمه مجتبی حسینی مسئولیت تضامنی دارد.»

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/

کد خبر 678315

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =