مردم در ۸ سال اخیر شرایط سخت‌تر از دوران جنگ را تجربه کردند

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت، در ۸ سال اخیر سخت‌ترین شرایطی را که حتی در دوران جنگ با آن روبه‌رو نبودند، تجربه کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمدجواد عامری پیرامون اعتراضات اخیر به عملکرد دولت گفت: در حال حاضر وضعیت کشور به گونه‌ای است که یک روز می‌بینیم عده‌ای در خوزستان به شرایط این استان اعتراض دارند و روز بعد در سایر نقاط کشور نیز مشابه این اتفاقات رخ می‌دهد. این مشکلات واقعاً مردم را به سطوح آورده است.

وی افزود: این موارد در صورتی است که اگر دولت طی ۸ سال اخیر، برنامه‌های خودش را نسبت به تقویت نیروگاه‌ها و سرمایه‌گذاری در تولید برق انجام می‌داد، چنین مشکلات بروز پیدا نمی‌کرد. همانطور که رهبر انقلاب فرمودند اگر برنامه‌ها در خوزستان به درستی انجام می‌شد ما شاهد این وضع نبودیم، معتقدم در تهران و سایر نقاط کشور نیز همین قاعده حاکم است.

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی اظهار کرد: مقصر اصلی بروز تجمعات از طرف مردم و اعتراضات آن‌ها، کسانی هستند که طی دوران مسئولیتشان، کارها را به درستی انجام ندادند و در نتیجه این شرایط به وجود آمده است. نمی‌توان از کنار مشکلاتی مانند بی‌کاری، کم‌آبی خوزستان، قطعی برق و موارد دیگر به راحتی عبور کرد. من اطلاع دارم که هم‌اکنون بسیاری از صنعت‌گران به دلیل قطعی برق، نمی‌توانند از دستگاه‌های تولیدی گران‌ قیمتشان که در شرایط تحریم بسیار سخت آن‌ها را وارد کشور کرده‌اند، استفاده کنند.

عامری با بیان اینکه مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت، در ۸ سال اخیر سخت‌ترین شرایطی را که حتی در دوران جنگ با آن روبه‌رو نبودند، تجربه کردند، اظهار کرد: این مشکلات زمینه را ایجاد می‌کند تا تعدادی از کسانی که نفع ملت را نمی‌خواهند و به دنبال ماهی‌گیری از آب گل‌آلود هستند، وارد میدان شده و سوءاستفاده کنند.

وی ادامه داد: طبیعتاً تمام مردم اطلاعات کامل سیاسی ندارند و به همین دلیل امکان دارد از دشمنان خودشان فریب بخورند. ما بدخواهان زیادی داریم زیرا جلوی زورگویی استعمارگران ایستاده‌ایم و قطعاً آن‌ها هم آرام نخواهند نشست اما به نظر من مقصر کسی است که بهانه به دست این افراد می‌دهد. تا وقتی که حق و باطل وجود دارد، دشمنان ما هم هستند ولی نباید با کم‌کاری و بی‌تدبیری بهانه به این افراد داد.

منبع: آنا

انتهای پیام/

کد خبر 678403

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =