ساختمان ۴ طبقه مسکونی در آتش سوخت !

یک واحد مسکونی در طبقه سوم ساختمان چهار طبقه مسکونی واقع درغرب تهران دچار آتش سوزی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با تماس سراسیمه شهروندان با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۹:۵۸ دقیقه روز چهارم مرداد و اعلام وقوع این حادثه، ستادفرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۲۷را به محل حادثه واقع در بلوار تعاون، خیابان شربیانی شرقی اعزام کرد.

عیسی کیایی فرمانده آتش نشانان اعزامی دراین مورد اظهار داشت: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، دود غلیظی از طبقه سوم یک ساختمان مسکونی چهار طبقه خارج می شد که نیروهای عملیاتی به سرعت عملیات خود را برای مهار این آتش سوزی آغاز کردند.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و قطع سیستم برق و گاز ساختمان مسکونی، سریعا به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با استفاده از چندین لوله آبرسان خود را به محل آتش سوزی در طبقه سوم رساندند و به سرعت به مقابله با شعله های آتش پرداختند.

این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: این آتش سوزی که از قسمت آشپزخانه واحد مسکونی شروع شده بود سرانجام با تلاش آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن مهار و قبل از سرایت آن به طبقات دیگر به طور کامل خاموش شد.

کیایی اضافه کرد: گروه دوم از آتش نشانان نیز همزمان عملیات جستجوی محبوسین احتمالی در طبقات ساختمان را انجام دادند که خوشبختانه هیچ یک از ساکنان آن آسیب ندیده بود.

وی در ادامه ابراز داشت: باتوجه به انتشار شدید دود در داخل این ساختمان، آتش نشانان در ادامه عملیات خود با استفاده از فن های قوی، دود های ناشی از این آتش سوزی را از داخل این مجتمع مسکونی به بیرون تخلیه کردند.

گفتنی است علت بروز این آتش سوزی درحال حاضر توسط کارشناس آتش نشانی منطقه درحال بررسی است.

آتش سوزی

آتش سوزی

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 678516

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =