جلسه کارگروه VAR و میزبانی ایران در مسابقات انتخابی برگزار شد

مسئولان فدراسیون فوتبال نشست‌های مختلفی را در دستور کار امروز خود قرار دادند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جلسه کارگروه VAR امروز (دوشنبه پنجم مردادماه) از ساعت ۹ صبح در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال با حضور سرپرست دبیرکلی، مشاور رییس در فناوری و اطلاعات، سرپرست دپارتمان روابط عمومی، سرپرست دپارتمان مالی، نماینده دپارتمان و کارشناسان داوری، رییس دپارتمان امور بین‌الملل و علیرضا فغانی برگزار شد.
در این جلسه علیرضا فغانی گزارشی درخصوص وضعیت VAR در استرالیا ارائه کرد. همچنین باتوجه به مکاتبات روز گذشته AFC انجام هماهنگی‌های لازم با ورزشگاه آزادی و گمرک در خصوص ایجاد زیرساخت لازم برای VAR جهت بازدید نمایندگان AFC در ۱۳ مرداد جهت میزبانی دور دوم انتخابی جام جهانی برنامه‌ریزی شد.
ضمن اینکه درخصوص تامین داده‌های مورد نیاز جهت ادامه پروژه VAR در ایران، ماموریت لازم برای اعضای مختلف کارگروه تعیین شد.

جلسه کارگروه VAR و میزبانی ایران در مسابقات انتخابی برگزار شد

در ادامه جلسات امروز نیز نشست هماهنگی میزبانی ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی قطر در دستور کار قرار گرفت.
در این نشست که در دفتر سرپرست دبیرکلی برگزار شد، روسا و سرپرستان دپارتمان‌های تیم‌های ملی، امور بین‌الملل، پزشکی، روابط عمومی، حراست حضور داشتند و در خصوص اقدامات لازم جهت میزبانی ایران در این رقابتها به بحث و گفتگو پرداختند.

جلسه کارگروه VAR و میزبانی ایران در مسابقات انتخابی برگزار شد

سومین جلسه نیز مربوط به میزبانی ایران در رده‌های سنی پایه بود که با حضور سرپرستان و روسای دپارتمان‌های جوانان، پزشکی، امور بین‌الملل، مسابقات بین‌المللی، اداری و تشریفات، مالی، معاون مرکز ملی و سرپرست دبیرکلی برگزار شد و در این جلسه، اعضا راهکارهای کسب میزبانی رده های سنی منطقه آسیای مرکزی "کافا" بررسی کردند و شرح وظایف حوزه های مختلف در موضوعات تخصصی مشخص شد.

جلسه کارگروه VAR و میزبانی ایران در مسابقات انتخابی برگزار شد

منبع: فدراسیون فوتبال

انتهای پیام/ 

کد خبر 678556

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =