روز ششم المپیک؛ شلوغ، جذاب و شاید با مدال

ششمین روز از رقابت های المپیک 2020 با شکست غیرمنتظره تیم ملی والیبال برابر کانادا آغاز شد و ورزشکاران در 6 رشته دیگر به میدان می روند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نمایندگان ایران امروز در ششمین روز از بازی‌های المپیک توکیو کار خود را با شکست برابر کانادا آغاز کردند. شاگردان آلکنو در دیداری ضعیف و پرانتقاد برابر کانادایی که در دو بازی ابتدایی خود نتیجه را واگذار کرده بود، با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست دادند.
اما در ادامه، ورزشکاران رشته‌های تیراندازی باکمان، دوچرخه سواری(تایم تریل انفرادی)، بسکتبال، بوکس، بدمینتون و شمشیربازی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
بعد از چند روز نسبتا خلوت بار دیگر کاروان ایران یک روز شلوغ را در پیش خواهد داشت که قطعا به خاطر رقابت در رشته هایی همچون والیبال و بسکتبال جذاب خواهد بود. ملی پوشان والیبالیست پس از دو پیروزی متوالی تن به شکست دادند و باید دید تیم ملی بسکتبال چه خواهد کرد. باید امیدوار بود در این روز شلوغ و جذاب، کاروان ایران دومین مدال خود را هم به ارمغان بیاورد.

07:50- محمد رهبری در آخرین بازی خود با نتیجه 5-3 برابر انریکو بره شکست خورد تا نتیجه کلی 40-33 به سود ایتالیا شود.


07:45- مجتبی عابدینی برابر لوییجی ساملی به تساوی 5-5 رسید تا نتیجه بازی 30-35 به سود ایتالیا شود.


07:41- علی پاکدامن برابر انریکو بره خوب ظاهر نشد و 5-1 شکست خورد تا نتیجه کار 30-25 به سود ایتالیا دنبال شود.


07:39- مجتبی عابدینی در بازی دوم خود و دیدار پنجم دو تیم برابر لوکا کوراتولی به تساوی 5-5 رسید تا بازی به شکل حساسی 25-24 به سود ایتالیا دنبال شود.


07:33- محمد رهبری که در بازی اول خود ضعیف ظاهر شد، در بازی دوم برابر لوییجی ساملی خوب ظاهر شد و 7-5 برنده شد اما از آنجایی که سقف هر مبارزه تا عددی از مضرب 5 است، ایتالیا در مجموع 20-19 پیش افتاده است.


07:27- مجتبی عابدینی در بازی سوم دو تیم، با نتیجه 6-2 به انریکو بره باخت تا بازی در مجموع 15-12 به سود ایتالیا شود.


07:20- علی پاکدامن در یک رالی فوق العاده و استثنایی ۱۰ امتیاز از لوییجی ساملی کسب کرد و ۴ امتیاز به او واگذار کرد تا تیم ملی ایران در مجموع ۱۰ بر ۹ از ایتالیا پیش بیفتد.


07:10- رقابت تیمی شمشیربازی در اسلحه سابر آغاز شد و در نبرد نخست، محمد رهبری در مصاف با لوکا کوراتولی 5-0 بازنده شد


07:09- ثریا آقایی که در گیم اول عملکرد خوبی را از خود نشان داده بود، در گیم دوم نتوانست بهتر ظاهر شود و با نتیجه 21 بر 3 تن به شکست داد و این بازی را به حریف چینی واگذار کرد.

روز ششم المپیک؛ شلوغ، جذاب و شاید با مدال


06:55- ثریا آقایی که در نخستین بازی خود از سد حریف مالدیوی گذشته بود، در بازی دوم به مصاف هی بینگ گیائو با رنک نهم جهان رفته است که گیم اول با برتری 21 بر 11 بازیکن چینی به پایان رسید. آقایی در امتیازهای ابتدایی بازی، فاصله بسیار کمی با حریف چینی داشت ولی رفته رفته این فاصله بیشتر شد.

روز ششم المپیک؛ شلوغ، جذاب و شاید با مدال


06:25- تا دقایقی دیگر تیم ملی 4 نفره شمشیربازی مردان در اسلحه سابر به مصاف رقیبان می رود.

روز ششم المپیک؛ شلوغ، جذاب و شاید با مدال


06:10- تا 20 دقیقه دیگر مسابقه بدمینتون ثریا قاسمی با حریف چینی خود آغاز می شود.

روز ششم المپیک؛ شلوغ، جذاب و شاید با مدال05:10- مردان شمشیربازی ایران برای برگزاری مسابقات سابر تیمی از ساعت ۶:۵۵ به وقت ایران راهی سالن مسابقه می‌شوند.

روز ششم المپیک؛ شلوغ، جذاب و شاید با مدال

06:01- تیم ملی والیبال پس از دو پیروزی متوالی، در دیدار سوم خود به مصاف کانادا رفت. در حالیکه با توجه به 2 شکست قبلی کانادا انتظار می رفت شاگردان آلکنو با برتری در این بازی صعود خود به دور بعد را قطعی کنند، با نتیجه دور از انتظار 3 بر صفر تن به شکست دادند تا کار برای راهیابی به دور بعد سخت شود.

روز ششم المپیک؛ شلوغ، جذاب و شاید با مدال

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/*

کد خبر 678557

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =