گردش چرخ فعالیت های عمرانی در شورای پنجم

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر گفت: با وجود فشارهای اقتصادی حاکم بر کشور، چرخ فعالیت های عمرانی در شورای پنجم به گردش درآمد و تعطیل نشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ اورینب مسرور رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر اظهار داشت: این ایام خجسته به ویژه عید سعید قربان، ولادت امام هادی (ع) و عید سعید غدیر خم را خدمت همه همشهریان تبریک عرض می کنم و امیدوارم در این عید بزرگ و آسمانی شامل رحمت و مغفرت الهی شویم.

وی گفت: خدا را شاکریم که تا آخرین ساعات و روزهای پایانی مسئولیت در شورای پنجم، در مسیر خدمت‌رسانی به مردم گام برمی‌داریم و جا دارد از حمایت های بی دریغ مسئولین شهرستان به ویژه فرماندار، اعضای شورای تامین، نیروی انتظامی و سپاه و بسیج، ائمه جمعه و جماعات و همه نهادها و ادارات و مردم شریف اسلامشهر کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

مسرور در ادامه با اشاره به اینکه پروژه‌های بزرگی در شورای پنجم کلید خورد، تاکید کرد: در مدت دوره پنجم شورای اسلامی شهر پروژه های بزرگی به سرانجام رسیده و برخی از آنها نیز در حال انجام فعالیت عمران هستند و با وجود فشارهای اقتصادی توانستیم چرخ فعالیت های عمرانی را در این شهر به گردش درآوریم و از مسیر عمران، آبادانی و خدمت به مردم جا نمانیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر افزود: روشنایی جاده احمدآباد مستوفی، حفاری تونل مترو، آغاز احداث عملیات کمربندی شمالی، احداث پارک شش و نیم هکتاری شهید سلیمانی، انجام نهضت آسفالت، اصلاح هندسی میدان نماز و ده‌ها پروژه خُرد دیگر از جمله فعالیتهایی است که در کارنامه شورای پنجم ثبت گردید و اعضای شورا در طول این چهار سال تلاش کردند تا با حمایت از فضاهای آموزشی، فرهنگی، ورزشی و دینی رضایت مردم را جلب کنند.

کد خبر 678702

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =