ابطال انتخابات در حسین آباد و علی آباد اسلامشهر

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان اسلامشهر گفت:انتخابات حوزه انتخابیه حسین آباد بخش مرکزی اسلامشهر ابطال و در حوزه انتخابیه علی آباد طپانچه نیز آراء ۳ نفر اول ابطال گردیده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛  امیرمحمد استیری رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان اسلامشهر ضمن گفت: "در آخرین مرحله رسیدگی به اعتراضات انتخابات شوراهای استان تهران ، پس از بررسی های کارشناسی اسناد و مدارک موجود در هیأت عالی نظارت، حوزه انتخابیه حسین آباد بخش مرکزی اسلامشهر ابطال و در حوزه انتخابیه علی آباد طپانچه نیز آراء ۳ نفر اول ابطال گردیده و فرایند آن به تایید هیأت مرکزی رسید.

امیرمحمد استیری در خصوص آخرین وضعیت انتخابات شهرستان اسلامشهر با توجه به اعتراضات برخی کاندیداها اظهار داشت:"صحت انتخابات در اکثر حوزه های انتخابیه شهری و روستایی و پس از رسیدگی به شکایات و اعتراضات که منجر به بازشماری تعدادی زیادی از صندوق های اخذ رأی گردید مورد تأیید هیأت عالی نظارت استان تهران قرار گرفته و اعلام گردید، اما این موضوع نافی پیگیری تخلفات کاندیداها نبوده و هر زمان که پرونده  و اسناد و مدارک مربوط به تخلفات در مراجع ذیصلاح تکمیل گردد، جهت رسیدگی و تعیین تکلیف به مراجع قضایی تحویل خواهد شد.

رئیس هیأت نظارت شهرستان اسلامشهر ضمن بیان این موضوع که تصمیمات هیأت عالی نظارت پس از کارشناسی و دقت نظر قانونی صورت گرفته و سپس به تایید هیأت مرکزی نظارت رسیده است افزود:"افرادی که آراء آنها  در حوزه انتخابیه مربوطه ابطال گردیده است پس از تشکیل پرونده قضایی ، جهت رسیدگی های بعدی به مراجع ذیصلاح ارجاع خواهد گردید.

بدین ترتیب روستای حسین آباد به مدت ۴ سال از داشتن شورا محروم شد و در روستای علی آباد با توجه به ابطال آرای سه نفر اول افراد علی البدل جایگزین آنها خواهند شد.

کد خبر 679350

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =