کد خبر 680201
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

منابع لبنانی از شنیده شدن صدای انفجارهای قوی در جنوب لبنان و در نزدیکی مرزهای فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز  دو حمله در مناطق «الدمشقیه» و «حرجیه» واقع در حومه شهرک العیشیه در جنوب لبنان انجام دادند.

رسانه‌های لبنانی گزارش دادند که 40 دقیقه (00:40) بامداد امروز پنجشنبه 5 اوت 2021، جنگنده‌های اسرائیلی دو حمله را در جنوب لبنان انجام دادند.

منابع خبری لبنان گزارش دادند که رژیم صهیونیستی حمله به منطقه «حرجیه» در اطراف شهرک العیشیه را با موشک‌های زمین به هوا هدف قرار داد.

روزنامه یدیعوت آحاونوت گزارش داد که در پاسخ به شلیک موشک از خاک لبنان به اراضی اشغالی، جنگنده‌های نیروی هوایی اسرائیل اهدافی در جنوب لبنان را بمباران کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی هم در بیانیه‌ای اعلام کرد که این حملات را در پاسخ به شلیک سه راکت از لبنان به سمت شمال فلسطین اشغالی، انجام داده است.

«افیخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با تأیید این حملات اعلام کرد که نیروهای هوایی اسرائیل مواضعی را در جنوب لبنان که موشک از آن به سوی شمال اسرائیل شلیک شده بود، هدف قرار داده است.

منابع خبری صهیونیستی روز چهارشنبه اعلام کردند که سه راکت از خاک لبنان به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین در شمال اراضی اشغالی شلیک شد.

رژیم صهیونیستی دیروز در واکنش به این حملات، جنوب لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای و خمپاره‌ای خود قرار داد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

کد خبر 680201

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =