سفر وزیر ورزش به دشت ورامین برای رفع مشکلات/ساماندهی کارکنان اداره های ورزش وجوانان در دستور کار

مشکلات حوزه ورزش و امور جوانان در دیدار نماینده مردم دیار پانزده خرداد با وزیر ورزش و جوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در این جلسه، دکتر نوش‌آبادی ضمن انتقاد از وضعیت موجود و کم توجهی وزارت ورزش به نیازهای جوانان و کاهش اعتبارات حوزه ورزش و تعطیلی و بلا تکلیفی پروژه های ورزشی، خواستار پیگیری و رفع موانع و افزایش اعتبارات بخش ورزش و امور جوانان شد.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه های ورزشی حوزه انتخابیه خود، بر حل مشکلات و تامین اعتبارات و بودجه های مورد نیاز این طرح ها تاکید کرد.

وی گفت : تکمیل و بهره برداری از استادیوم ورزشی ده هزار نفری ولی عصر(عج) قرچک، افتتاح استادیوم ورزشی پیشوا، تکمیل و بهره برداری از خانه جوانان ورامین، ورزشگاه فوتبال جواد آباد، زمین‌چمن روستاهای احمدآباد وسط و آبباریک، سالن‌ورزشی چند منظوره زواره ور، از جمله طرح های ورزشی بود که در دیدار با وزیر ورزش مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این دیدار، حل مشکلات استخدامی نیروهای قرارداد هیاتی ادارات ورزش و جوانان منطقه، برطرف ساختن مشکلات حقوقی و بیمه آن ها، مورد تاکید قرار گرفت.

دکتر سجادی قول مساعد داد، طرح های نیمه‌ تمام ورزشی را مرتفع و اعتبارات مورد نیاز را آن ها را تامین‌کند.

وزیر ورزش و امور جوانان با اظهار تاسف از وضعیت نیروهای قراداد موقت ادارات ورزش سه شهرستان ورامین، قرچک و پیشوا، اظهار امیدواری کرد به تدریج مشکل استخدام این عزیزان برطرف شود.

در پایان این دیدار، دکتر نوش‌آبادی از وزیر ورزش و امور جوانان دعوت کرد طی هفته های آینده با سفر به دیار پانزده خرداد، از نزدیک با مشکلات این منطقه آشنا و نسبت به رفع آنها اقدام نمایند.

این دعوت مورد قبول وزیر قرار گرفت و مقرر شد طی دو هفته آینده، این سفر انجام شود.

انتهای پیام/*

کد خبر 686545

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =