هفته دفاع مقدس فرصتی برای پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عنوان کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ امیراسماعیل‌ پورروشن در جمع خبرنگاران گفت: با هدف تکریم و زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس و نشر و تعمیق شناخت شهروندان از فرهنگ ایثار و شهادت، برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای پرداختن به فرهنگ ایثار و شهادت است و می‌توان جوانان را با شهدا، زندگی و راه آنها آشنا کرد، مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را در هفته دفاع مقدس بیان کرد: اجرای نمایش سگک، جشنواره تجسمی زندگی یک شهید به روایت رنگ تجسمی و کارگاه خوشنویسی، پخش فیلم در سالن آمفی تئاتر و اجرای سرود حماسی، از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده این نهاد است.

‌رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد به برنامه‌های حوزه ادبی نیز اشاره کرد و افزود: عصر شعر و خاطره‌گویی دفاع مقدس، رونمایی از کتب با موضوع ایثار وشهادت، تجلیل از نویسندگان و مولفین و نشست‌های نقد و بررسی کتاب از دیگر برنامه‌های در دست اقدام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد در هفته‌ دفاع مقدس است.

پورروشن خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت بیماری کرونا در کشور تمامی برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر 688334

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =