برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان پیشوا

رئیس آموزش و پرورش پیشوا از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان پیشوا خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ در دیدار امروز مدیر اداره آموزش وپرورش و رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پیشوا که اجرای یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از جمله موضوعات مهم آن بود، بر ترویج مطالعه و کتابخوانی در شهرستان پیشوا تأکید شد.

سعید تاجیک مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا اظهار کرد: افزایش سرانه مطالعه و کتابخوانی از جمله مسائل‌ مهم جامعه است که آموزش و پرورش نیز تلاش زیادی را در این زمینه انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: با توجه به کاهش کتابخوانی نسبت به گذشته در بین دانش آموزان ، باید نهایت تلاش را جهت افزایش سرانه مطالعه بین آینده سازان کشور به کار ببندیم.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا گفت: یکی از راه های ساختن آینده ای درخشان برای نسل فردا ، افزایش سطح سواد و دانش عمومی است که لازمه ی آن ترویج مطالعه و کتابخوانی‌ محسوب می شود .

تاجیک تاکید کرد: از هیچ تلاشی جهت ترویج مطالعه و کتابخوانی دریغ نمی کنیم و در حدتوان همکاری های لازم را با اداره کتابخانه های عمومی جهت افزایش این امر انجام‌ خواهیم داد.

مینا نوروزی نیز ضمن تشکر از اقدامات اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا گفت: یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان پیشوا در حال برگزاری است و از اداره آموزش وپرورش نیز درخواست داریم در این امر یاریگر ما باشد.

انتهای پیام/

کد خبر 688337

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =