عصبانیت دشمنان از حل شدن مشکل واکسیناسیون در ایران

امام جمعه رباط کریم گفت: عده‌ای در داخل از این‌که دولت جدید مشکل واکسیناسیون را حل کرده عصبانی هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ حجت‌الاسلام حسن ترابی امام جمعه رباط کریم در خطبه های نماز سیاسی و عبادی این هفته رباط کریم بیان داشت:دوران هشت ساله دفاع مقدس نه تنها یکی از مقاطع سرنوشت ساز تاریخ معاصر ایران بلکه برگ زرین و کم نظیری در دفتر قطور این مرز و بو م است.

وی گفت: هر چند جنگ تحمیلی در مرداد ماه سال ۶۷ بظاهر خاتمه یافت اما دفاع مقدس ملت ایران استمرار یافت و این جریان در حال حرکت و این چشمه ی جوشان همچنان در حال قدرتمند کردن ایران و ایرانی است.

امام جمعه رباط کریم عنوان کرد: دوران دفاع مقدس مردم را به صحنه کشاند، استعداد و خلاقیت جوانان را شکوفا کرد و باعث شد ملت ایران بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن سازند.

وی بیان داشت: امروز دفاع مقدس به الگویی موفق برای مقاومت در جغرافیایی فراتر از مرزهای ایران تبدیل شده و می‌توان گفت سنگ بنای محور مقاومت در دفاع مقدس گذاشته شد؛ دوران دفاع مقدس به ملت‌های جوان آموخت که در شرایط تحریم کامل اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه هم می‌توان مقاومت کرد.

امام جمعه رباط کریم گفت: فروش سوخت به لبنان حرکتی بزرگ، به‌موقع، مهم و یک پیروزی بزرگ برای دو ملت ایران و لبنان بود.

وی بیان داشت: دست آورد سیاسی فروش سوخت از سوی ایران تحریم شده به کشور لبنان تحریم شده به مراتب بزرگ تر و بیشتر از آورده اقتصادی آن است.

حجت‌الاسلام ترابی خاطرنشان کرد: کشتی حامل سوخت ایران در واقع تیغ تحریم‌های آمریکا و غرب را کند و بی‌اعتبار کرد.

وی یادآور شد: عده‌ای در داخل از این‌که دولت جدید مشکل واکسیناسیون را حل کرده عصبانی هستند. تا دیروز تبلیغ می‌کردند که واکسن بخرید، این‌ها به فکر سلامت و جان شما نیستند، امروز تبلیغ می‌کنند که واکسن نزنید ... هر روز قصه‌ای می‌بافند.

خطیب نماز جمعه رباط کریم تصریح کرد: عده‌ای از این‌که جمهوری اسلامی در این مدت کوتاه رتبه سوم دنیا در سرعت واکسیناسیون را کسب کرده و آمریکا را در اهدافش ناکام گذاشته، ناراحتند.

انتهای پیام/*

کد خبر 688862

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =