کد خبر 688924
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵
پدر شیطان صفت به دختر ۹ ساله اش رحم نکرد

مردی که ۲۳ سال از دخترش به عنوان برده جنسی سواستفاده می کرده به رغم وجود نگرانی ها مبنی بر تکرار جرم های اش از زندان آزاد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، "رونالد ون در پلات" که به اتهام سواستفاده جنسی از دخترش در زندان بسر می برد تحت شرایط خاصی به خانه خود در آوکلند، نیوزیلند باز می گردد.

وی علاوه بر استفاده از جی پی اس به مدت ۲۴ ساعت، رفتار و عملکردش به مدت ۶ ماه تحت نظر قرار می گیرد. این مرد که در سال ۲۰۰۱ به اتهام تعرض جنسی وحشیانه به دخترش به ۱۵سال زندان محکوم شده بود در سال ۲۰۱۰ از بند اسارت رها شد.

بار دیگر در سال ۲۰۱۲ به اتهام دیده شدن با دختری جوان در موزه ای واقع در آوکلند روانه زندان شد. اکنون متهم تحت شرایط آزادی مشروط بار دیگر آزاد می شود. ابن بار رونالد حق تماس با افراد زیر ۱۶ سال را ندارد مگر اینکه آنها از سابقه رونالد آگاهی داشته باشند و افسران ناظر بر این ارتباط نظارت داشته باشند.

این پدر جانی بعد از آزادی به خانه اش در حومه آوکلند جایی که دخترش را مورد اذیت و آزار قرار می داد، برمی گردد. آزادی رونالد موجی از نگرانی ها را میان همسایگان وی به راه انداخته است.

حتی دختر وی از آزادی پدرش نیز ابراز نگرانی کرده است. این دختر نخستین بار در سن ۹ سالگی توسط پدرش مورد تعرض قرار گرفته و این شکنجه ها تا سن ۳۲ سالگی ادامه داشته است.

این خانم کتابی در خصوص تجربیات تلخ خود در مورد آزار جنسی به چاپ رسانده که در آن از خاطرات شوم ۱۲ بار بارداری و سقط جنین اش پرده برداری کرده است. نگرانی های جامعه در مورد خطر بازگشت این مرد بیمار به دلیل نزدیکی منزل اش به یک مدرسه ابتدایی رو به فزونی است.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 688924

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =