«محمود پاک‌نیت» : بازیگران بسیاری بی استعداد و تنها بدنبال شهرت هستند

محمود پاک‌نیت، بازیگر سریال «پس از باران» گفت: امروز شاهد ورود افراد بسیاری به عنوان بازیگر در حوزه سینما و تلویزیون هستیم که بیشتر آن‌ها تنها برای دستیابی به شهرت وارد این عرصه شده‌اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمود پاک‌نیت درباره رمز موفقیت یک بازیگر نزد مخاطبان گفت: آنچه که یک بازیگر را در عرصه بازیگری بین مخاطبان موفق و ماندگار می‌کند این است که او استعداد کافی و وافی در زمینه تحلیل و شخصیت پردازی را داشته باشد و بتواند قبل از ایفای یک نقش آن را به طور کامل آنالیز کند. امروز شاهد ورود افراد بسیاری به عنوان بازیگر در حوزه سینما و تلویزیون هستیم که بیشتر آن‌ها برای دستیابی به شهرت وارد این عرصه شده‌اند و در تلاشند خود را به مردم و جامعه بشناسانند.

بازیگر سریال تلویزیونی «پس از باران» تاکید کرد: به جرات می‌توان مدعی شد که این بازیگران از کمترین استعداد در زمینه بازیگری برخوردار هستند و فقط برای محقق کردن رویای شهرت و معروفیت پا به این عرصه گذاشته‌اند در صورتیکه با نگاهی عمیق به عملکردهای آن‌ها درمیابیم آنچه که بدان می‌اندیشیدند سرابی بیش نبوده، چون شناخته و ماندگار شدن فردی که وارد دنیای بازیگری می‌شود در گرو توانایی و استعداد او در راستای تحلیل نمودن شخصیت‌هایی خلاصه می‌شود که در جایگاه آن‌ها قرار است به ایفای نقش بپردازد، بنابراین بهره‌گیری از آنالیز و شخصیت‌پردازی پیش از نقش آفرینی در کالبد یک کاراکتر می‌تواند بازیگران را نه تنها در ایفای نقش بلکه در بین مخاطبان نیز موفق و ماندگار کند.

پاک نیت که در کنار همسرش مهوش صبرکن برای بازی در سریال «سایه‌های رعنا» راهی گرگان شده بود بیان کرد: نقش یا شخصیت تنها نمی‌تواند یک بازیگر را در این عرصه موفق و شاخص کند به طور مثال خیلی از افراد تاکنون در نقش‌های تاریخی همچون مکبث بازی‌های متفاوتی ارائه دادند اما تنها آن‌هایی موفق شدند که قبل از نقش‌آفرینی به شخصیت‌پردازی و تجزیه و تحلیل ابعاد مختلف شخصیت پرداخته و با آمادگی کامل برای اجرای نقش حاضر شده‌اند. پس بدیهی است که در عرصه بازیگری ماندگار و مانا شده باشند.

منبع : میزان
انتهای پیام/
کد خبر 689297

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =