شادی گل منشوری مهاجم ایرانی با کارت زرد مواجه شد

مهاجم ایرانی تیم زوریا لوهانسک گفت: وقتی موقعیت نفوذ به محوطه جریمه حریف را پیدا کردم کاری غیر از جلو رفتن و گلزنی نمی‌توانستم انجام بدهم. خیلی خوشحالم که توانستم این گل را به ثمر برسانم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پیروزی ۳ بر صفر تیم زوریا لوهانسک اوکراین مقابل اودسا با گلزنی زیبای مهاجم مازندرانی ۲۰ ساله این تیم همراه بود که بسیاری آن را شبیه به حرکت مارادونا و گل تاریخی‌اش به انگلیس در جام جهانی می‌دانستند.

الهیار صیادمنش ، درباره شرایط این روزهای خودش، تیمش و گل زیبایی که به تیم اودسا زد حرف زد.

چقدر دیر به میدان رفتی؟

من در بازی قبلی ۷۰ دقیقه در ترکیب تیم حضور داشتم و به همین خاطر کادر فنی با توجه به بازی بعدی که در پیش داریم ترجیح دادند تا من دیرتر وارد زمین شوم و کمی بیشتر استراحت کنم. ما سه روز قبل از این دیدار در یوفا کاپ مقابل حریفی از کشور نروژ بازی داشتیم که البته باختیم. به همین خاطر چون در ترکیب اصلی بازی کرده بودم در این دیدار از اواسط نیمه دوم وارد زمین شدم.

درباره گلت صحبت کن که توانستی از وسط زمین بروی و آن را به ثمر برسانی؟

وقتی توپ به من رسید فضای بازی مقابلم بود که سعی کردم با سرعت آن را طی کنم. کاری غیر از این نمی‌شد کرد. کسی هم در مسیر نبود که با او یک و دو کنم. البته خدا رو شکر کسی مزاحم من نشد. ولی با این حال مدافع مقابلم را دریبل زدم و با دروازه‌بان تک به تک شدم و وقتی دیدم فضا برای حرکت به راست دارم او را هم دریبل زدم و گلم را به ثمر رساندم.

خیلی‌ها گلت را به گل مارادونا تشبیه کرده‌اند. همان گلی که در جام جهانی به انگلیس زد و از وسط زمین توپ را برداشت و رفت و همه را دریبل کرد و گل زد؟ آن گل را دیده ای؟

بله بارها دیده ام و آن گل یک چیز دیگر است. فکر نمی‌کنم گل من شبیه به آن بوده باشد. به هر حال این صحبت‌ها مطرح شده و فقط خوشحالم که توانستم برای تیمم گل بزنم.

بعد از بازی بازتاب این گلت در جمع هواداران زوریا چطور بود؟

خیلی دوستش داشتند و بارها آن را در صفحاتشان منتشر می‌کردند. از اینکه توانسته بودم آنها را خوشحال کنم خیلی خوشحال بودم.

شادی بعد از گلت هم منحصر به فرد بود. چه شد که لباست را درآوردی؟

خب خیلی خوشحال بودم که چنین شادی را انجام دادم. خودم حس کردم گل خوبی زدم و خواستم از این طریق خودم را تخلیه کنم. البته جریمه هم شدم و کارت زرد گرفتم (خنده).

اللهیار صیادمنش

سرمربی تیم حرفی نزد؟

نه! خب خیلی خوشحال بود که تیم برنده شده است؛ آن هم با سه گل. این گلها باعث می‌شود تا تفاضل گلمان هم بهتر شود. این فصل رقابت در لیگمان خیلی فشرده است و به این گلها نیاز داریم. همین حالا چند تیم هم امتیاز در جدول هستند. سرمربیمان با توجه به اینکه چند روز بعد دوباره بازی داریم به همین خاطر مرا کمتر بازی داد تا بتوانم در بازی بعدی با شرایط بدنی بهتری به میدان بروم. با تیم چهارم جدول بازی داریم و آنها دو امتیاز از ما بیشتر دارند. خیلی امیدوار هستیم تا با این پیروزی جایگاهمان را تا رده سوم جدول ارتقا دهیم چون تیم‌های سوم و چهارم جدول هر دو ۱۶ امتیازی هستند و ما ۱۴ امتیاز داریم.

وضعیت تیمتان نسبت به هفته‌های اول بهتر شده. این طور نیست؟

ما تغییرات زیادی در ترکیب تیم داشتیم و تقریباً ۴ بازیکن اصلی تیم‌مان بعلاوه دو، سه نفر دیگر در پایان فصل به تیم‌های دیگر منتقل شدند و پنج، شش بازیکن جدید به جمع بازیکنان ما اضافه شد. ما در هفته‌های اول هماهنگی زیادی بین نفرات نداشتیم اما با انجام بازی‌های بیشتر این شرایط بهتر شده است.

بازی‌های لیگ‌تان خیلی فشرده نیست؟

مسابقات ما حرفه‌ای است و تیم‌ها باید حداقل هر سه یا چهار روز یک بار بازی کنند. ما هم در لیگ برتر اوکراین بازی داریم هم در یوفا کاپ و هم در مسابقات حذفی. از طرفی چون تا یکی دو ماه بعد هوای اوکراین سرد می‌شود باید مسابقات را زودتر برگزار کنند تا وقتی برف سنگین مسابقات را تعطیل کرد لیگ شان به تعویق نیافتد.

منبع : خبرورزشی
انتهای پیام/
کد خبر 689533

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =