منع تردد تا زمانی که اوضاع آرام‌تر شود ادامه خواهد داشت

وزیر کشور گفت: منع تردد به خاطر وضعیت بد کرونایی وضع شده و تا زمانی که آمار کاهش یابد، ادامه خواهد داشت؛ چون هنوز به وضعیت آرامش نرسیده‌ایم و تعداد فوتی‌ها قابل توجه است، تا وقتی وضع آرام‌تر بشود منع تردد هست.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه مراسم معارفه سردار احمدی‌مقدم به عنوان رئیس جدید دانشگاه عالی دفاع ملی درباره روند انتخاب استانداران گفت: این کار در مسیر انجام است و انجام خواهد شد و هماهنگی‌ها را انجام خواهیم داد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم و با توجه به شرایط استان‌ها، موارد را با نمایندگان مجلس و معتمدین منطقه بررسی می‌کنیم و این کار امکان دارد که زمان ببرد، ولی ارزش دارد تا بهترین‌ها را انتخاب کنیم و در زمان مقرر به هیات دولت ارباع خواهد شد.

وی افزود: منع تردد به خاطر وضعیت بد کرونایی وضع شده و تا زمانی که آمار کاهش یابد، ادامه خواهد داشت؛ چون هنوز به وضعیت آرامش نرسیده‌ایم و تعداد فوتی‌ها قابل توجه است، تا وقتی وضع آرام‌تر بشود منع تردد هست.

وزیر کشور گفت: با هماهنگی که انجام گرفته، کسانی که می‌خواهند واکسن بزنند جریمه نخواهند شد و می‌خواهیم که در فرصت نزدیک این منع برداشته شود. این منع برای بهبود وضعیت مردم است تا مشکل کرونا زودتر حل بشود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 689539

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =