۲ شرور خارجی جوان ایرانی را سلاخی کردند

دو جوان تبعه خارجی که به اتهام شرارت و چاقوکشی تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بودند درحالی پای بساط موادمخدر به دام افتادند که در بازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی فشنگ سلاح شکاری نیز کشف شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بیست و هفتم شهریور، فردی سراسیمه خود را به کلانتری سپاد مشهد رساند و مدعی شد چند نفر به سرکردگی دو تبعه خارجی به فرزندم و همراهانش حمله ور شده اند و او را با ضربه قمه به شدت مجروح کرده اند.

در پی اعلام شکایت این مرد بلافاصله ماموران کلانتری با صدور دستوری از سوی سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) به ردزنی مهاجمان پرداختند و آنان را در بولوار کشاورز شناسایی کردند. بررسی های مقدماتی نشان داد که دو جوان تبعه خارجی که سرکرده آنان بیکار و سابقه‌دار است به اوباش گری در محله مذکور شهرت دارند.
بنابراین نیروهای انتظامی با کسب مجوز قضایی، مخفیگاه آنان را به محاصره درآوردند و دو جوان ۲۱ و ۲۲ ساله را در حالی که مشغول استعمال مواد مخدر بودند به دام انداختند. در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی فشنگ و سلاح سرد کشف و ضبط شد. مجروح این حادثه که به طرز دلخراشی هدف اصابت قمه قرار گرفته بود، به مرکز درمانی منتقل شد و تحقیقات در این باره ادامه یافت.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 689652

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =