فحاشی ناموسی قتل همکار جوان را رقم زد/ قاتل اعدام می‌شود

قاتلی که مدعی است همکارش را به‌ خاطر فحاشی به همسرش به قتل رسانده از سوی قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رسیدگی به این پرونده از دی سال ۹۶ به دنبال وقوع یک درگیری مرگبار از سوی ۲ تبعه بیگانه در ساختمانی نیمه‌کاره در جنوب تهران آغاز شد. پس از حضور مأموران و بررسی موضوع مشخص شد که متهم ۳۰ ساله به نام دوشنبه با ضربه‌های چاقو همکارش را به قتل رسانده است. به این ترتیب دوشنبه بازداشت شد و به قتل اعتراف و عنوان کرد: در این ماجرا همدست داشتم و همدستم دست‌های مقتول را گرفت و من ۲ ضربه چاقو به سینه او زدم.

با این اعترافات، مأموران تلاش کردند تا همدست متهم را نیز دستگیر کنند اما ردی از او به‌دست نیامد و پرونده او به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در این میان معلوم شد ۴۵ روز قبل پلیس همدست دوشنبه را دستگیر کرده اما وی با مخفی کردن هویتش توانسته از ایران بگریزد.

در جلسه رسیدگی پدر قربانی از قضات درخواست قصاص کرد.

بعد از آن متهم به جایگاه رفت و گفت: آن روز وقتی تلفنی با همسرم صحبت می‌کردم مقتول در گوشه اتاق نشسته بود و وقتی فهمید پشت خط تلفن همسرم است پشت سرش حرف‌های نامربوطی زد و فحش ناموسی داد و من با شنیدن این حرف‌ها عصبانی شدم و به سمتش حمله کردم. دوستم او را گرفت و من هم ۲ ضربه چاقو به او زدم. حالا هم پشیمانم و تقاضای بخشش دارم.

با پایان جلسه دادگاه، قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده متهم را به قصاص محکوم کردند که متهم به حکم صادره اعتراض کرد و پرونده به دیوان عالی کشور رفت.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 690133

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =