هواداران اجازه دهند استقلال سر و شکل بگیرد/ قضاوت درباره عملکرد فنی جعفر سلمانی زود است

سرمربی اسبق تیم استقلال گفت: وزارت ورزش باید هرچه سریع‌تر اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال را انتخاب کند تا این باشگاه سر و شکل درست به خود بگیرد و هواداران هم در این مسیر همراه مسئولان باشند.

صمد مرفاوی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران‌نیوز با ارزیابی شرایط این روزهای باشگاه استقلال و اختلاف ایجاد شده بین فرهاد مجیدی و مددی اظهار کرد: این اختلافات به جایی نمی‌رسد و فقط هواداران متضرر می‌شوند، بنابراین باید به فکر آینده باشیم و با مشخص شدن اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل روزهای خوبی در انتظار استقلال خواهد بود.

وی با بیان اینکه هواداران باید آرام باشند تا استقلال آرام آرام به روزهای خوب خود برگردد، اضافه کرد: انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل همراه با تفکر و تدبیر مثالزدنی آرامش را به پباشگاه استقلال بازخواهد گرداند.

سرمربی اسبق تیم استقلال در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد دارند تجمعات هواداران استقلال خط‌دهی شده است، نظر شما در این باره چیست؟ یادآور شد: نمی‌دانم خط‌دهی شده است یا خیر، اما هواداران تیمشان را دوست دارند و از شرایط نامساعد فعلی گلایه‌مندند.

مرفاوی با بیان اینکه هواداران حق دارند به شرایط فعلی معترض باشند، متذکر شد: وزارت ورزش باید هرچه سریع‌تر اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال را انتخاب کند تا این باشگاه سر و شکل درست به خود بگیرد و هواداران هم در این مسیر همراه مسئولان باشند.

نظری درباره مجیدی ندارم

وی درباره عملکرد کادرفنی استقلال نیز گفت: اجازه بدهید درباره کسی نظر ندهم، چراکه هر مربی تفکرات خاص خود را دارد و اظهارنظر درباره آقای مجیدی هم درست نیست.

سرمربی اسبق تیم استقلال درواکنش به نقل و انتقالات باشگاه استقلال بیان کرد: حتی بزرگ‌ترین بازیکنان دنیا هم ممکن است با انتقال به تیمی دیگر به لحاظ فنی افت کنند و ارزش واقعی خود را نشان ندهند، استقلال هم همینگونه است و گذشت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

مرفاوی افزود: بازیکنان جدید استقلال خوب یا بد عضوی از خانواده بزرگ باشگاه استقلال هستند و باید زمان داشته باشند تا شایستگی خود را نشان دهند و قضاوت زودهنگام ممکن است بازیکنان جدید را به استرس بیندازد.

وی درباره عملکرد فنی جعفر سلمانی که مورد انتقاد برخی پیشکسوتان و هواداران قرار گرفته، مطرح کرد: سوالی دارم، مگر سلمانی چند جلسه با تیم استقلال تمرین کرده که مورد انتقاد قرار گرفته است؟

سرمربی اسبق تیم استقلال درباره طلب خود از باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: بنده هیچ طلبی از استقلال ندارم و با توافق دوجانبه رضایتم را اعلام کردم. درصدی را هم بخشیدم.

انتهای پیام/

کد خبر 690178

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =