بازدید رئیسی از روند تکمیل سد مخزنی کنجانچم ایلام

رییس جمهوردر محل سد مخزنی کنجانچم واقع در شهر مهران استان ایلام حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این سد، روند احداث و تکمیل را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رییس جمهور بلافاصله پس از ورود به ایلام در محل سد مخزنی کنجانچم واقع در شهر مهران استان ایلام حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این سد، روند احداث و تکمیل و سامانه‌های متصل به آن را مورد بررسی قرار داد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در بازدید از سد کنجانچم با توضیحات کارشناسان و مهندسین این پروژه، در جریان مزیت‌ها و اهداف احداث و تکمیل این سد و نیز اجرای طرح سامانه‌های انتقال و شبکه‌های آبیاری و زهکشی مناطق گرمسیری قرار گرفت.

رییس جمهور که در بازدید از این سد از سوی وزیر نیرو همراهی می شد با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح ها و پروژه های در دست احداث از جمله سد کنجانچم، و استفاده مردم از ثمرات آن،گفت: وعده ها درمورد اجرای طرح ها و پروژه ها باید زودتر عملی شود و تاخیر در تحقق وعده های داده شده به مردم حتما موجب کاهش سرمایه های اجتماعی خواهد شد.

کاهش اثرات خشکسالی و تامین نیازهای آب شرب، صنعت و توسعه کشاورزی استان‌های ایلام و کرمانشاه از رودخانه‌های مستقل مرزی از حوزه سیروان، تبدیل مناطق محروم گرمسیری به نمادی از پیشرفت و توسعه پایدار و تلاش برای حل مشکلات بیکاری و توسعه کشاورزی از جمله اهداف اجرای طرح سامانه‌های انتقال و شبکه‌های آبیاری و زهکشی مناطق گرمسیری است.

منبع: رسا

انتهای پیام/

کد خبر 690289

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =