استعداد های ملت به برکت ولایتمداری و خون شهدا شکوفا شده است

فرمانده سپاه ورامین گفت: استعداد های ملت به برکت ولایتمداری و خون شهدا شکوفا شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه شهرستان ورامین در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته خیرآباد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، اظهار کرد: دفاع مقدس یک حادثه نبود که بگوییم تمام شدو رفت و یک فرهنگ است و بایستی حفط شود و به نسل های بعدی انتقال یابد و در مرداد سال ۶۷ پایان نیافت و دفاع همچنان باقی است تنها شکل آن تغییر کرده است.

وی گفت: نه تنها دشمنان نتیجه نگرفتند بلکه پیروز میدان ما شدیم آنها دیدند که با جنگ نظامی کار خود را نمی توانند پیش ببرند تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی و ناتو فرهنگی وتحریم اقتصادی و جنگ سخت و نیمه سخت تغییر دادند تا بتوانند با ابزار جدید برما فائق بیایند.

فرمانده سپاه ورامین اظهار داشت: آنچه که ما در دفاع مقدس پیروز کرد توکل، ایمان به خدا و روحیه جهادی و ولایت مداری بود و آن روحیه ولایتمداری در جوانان ما موج می زد.

سرگرد تاجیک خاطر نشان کرد: اگر امام می گفت باید جزایر مجنون حفظ شود ،هم عوام وهم خواص پیام امام را درک میکردند.

وی بیان داشت : امروز هم اگر قرار است در این جنگ اقتصادی نابرابر و ناتو فرهنگی پیروز شویم باید روحیه ولایتمداری را در وجود خودمان نهادینه کنیم.

فرمانده سپاه ورامین در ادامه گفت: همه کشورها در جبهه غرب نقشی را ایفا می کنند و همچنان دفاع باقی است و امروز هم جوانان ما آماج تیرهای دشمن هستد.

وی اظهار داشت: یک عنصر مهم و رمز پیروزی ما ولایتمداری بود ۰ امروز هم شرط و رمز پیروزی اسلام همین است . مقام معظم رهبری فرمودند اگر امروز به قدرت بازدارندگی برسیم بر دشمن فائق آمده ایم.

سرگرد تاجیک فرمانده سپاه ورامین در ادامه خاطر نشان کرد: امروز در حوزه نظامی به برکت ولایتمداری و تبعیت محض از فرامین ایشان و خون شهدا به بازدارندگی نظامی در برابر ابرقدرت ها رسیده ایم و به فرموده ایشان راه غلبه بر تحریم ها خنثی سازی تحریم ها است و تنها وجه تمایز شیعه همین مقاومت و پایداری ولایتمداری است.

وی در پایان اظهار کرد: امروز استعدادهای این ملت شکوفا شده که به برکت خون شهدا است.

انتهای پیام/

کد خبر 690304

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =