زمان مسئولین بی کفایت پشت نیز نشین تمام شده است

امام جمعه قرچک گفت: زمان مسئولین بی کفایت پشت نیز نشین تمام شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت : دانایی محصول عقل و علم است ، خالق عقل و علم خداوند تبارک و تعالی است ، اگر علم در اختیار حق و حقیقت باشد حرکت علمی در مسیر نورانی و درست قرار میگیرد در مقابل اگر در اختیار فساد و ظالمان باشد به نقطه کور می رسد ، علم و دانش نباید وسیله رسیدن به مطامع و اهداف ضد بشری دنیوی و قدرت ورزی باشد بلکه باید در جهت رسیدن به سعادت و پیشرفت واقعی استفاده شود.

وی به حوزه آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود : امروز اگر شهدای برای ما پیام داشته باشند ، پیام آنان این است که ” به داد آموزش و پرورش برسید” نقطه ای را که دشمن هدف گرفته است آموزش و پرورش است ، دشمن با ابزار مختلف شیطانی در جهت این است که دانش آموزان یا از کسب علم فاصله بگیرند و یا آن را برای کسب مطامع دنیوی استفاده کند.

امام جمعه شهرستان قرچک با اشاره به نقش معلم در جامعه گفت : کسانی که میتوانند نقشه های پلید و شیطانی مفسدین را در جهت آماج حملات دشمنان خنثی سازند ، معلمین و دستگاه آموزش و پرورش است ، آگاه سازی دانش آموزان نسبت به اهداف دشمنان ، آموزش پایه ، اساس و ارکان درست استفاده از علم و دانش در جهت خدمت به مردم و بشیر باشند.

اسماعیلی تصریح کرد : ساختار آموزش و پرورش می بایست ساختار اسلامی و مبتنی با دستورات اسلام باشد ، تنها راهی که میتوان آفات و آسیب های گذشته را جبران کرد تزریق تفکر ناب اسلامی در آموزش و پرورش و مدارس است.

خطیب نمازجمعه قرچک با تاکید حضور بسیج و روحیه بسیجی در مدارس بیان داشت : اگر حضور بسیج با تفکر بسیجی و انقلابی با در نظر گرفتن ارزش های انقلابی و اسلامی در مدارس ما عجین شود قطعا شاهد ایجاد تحول در حوزه آموزشی در مدارس هستیم با نقشه ها و دسیسه های آسیب زای دشمن را خنثی خواهیم کرد.

وی به حضور همه جانبه اولیا در جریان آموزش فرزندانشان اشاره داشت و تاکید کرد : یکی از مهمترین دلایلی که باعث میشود ، مدارس و آموزش و پرورش در مسیر پیشرفت مورد رضایت قرار بگیرد ، شرکت و حضور همه جانبه اولیا و والدین در بحث آموزشی دانش آموزان است ، نقش اساسی خانواده ها باوجود سختی ها و مطالباتی که از سوی آنان انجام میشود شاهد نتایج عالی باشیم.

حجت الاسلام اسماعیلی اذعان کرد : زمان مسئولین بی کفایت که تنها پشت میزنشینی متکی بودند تمام‌شد و این امر را رئیس جمهور انقلابی و جهادی محقق نمودند ، چون خود ایشان حتی در روزهای تعطیل در تلاش هستند تا باری از دوش مردم برارند و مشکلات را رفع کنند هم امید آفرین است و باعث فعالیت دیگر مسئولین هم میشود.

وی در پایان خاطر نشان کرد : برخی از مسئولین شهرستانی را در شرکت مراسمات مذهبی و ملی نمی بینیم ، زمانه زمان کار و فعالیت است ، نکته جالب اینجاست که در صحنه خدمت به مردم حضور پررنگ آنان را نمی بینیم انشالله با تغییراتی که در مسئولین در حال انجام شود ، شاهد حضور مسئولین جوان ، توانمند ، پرتلاش و انقلابی باشیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 690309

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =