یحیی گل محمدی جلوی یک ناکامی نقل و انتقالاتی را گرفت

رضا اسدی یکی از بهترین‌های پرسپولیس در دیدار با استقلال تاجیکستان بود که در خط میانی عملکرد امیدوار کننده‌ای از خود به جای گذاشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با اتمام بازی‌های فصل گذشته لیگ برتر، فعالیت خود را در بازار نقل و انتقالات تابستانی آغاز کرد تا بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی را جذب کند.

سرلیست سرمربی پرسپولیس در نقل و انتقالات رضا اسدی بود و این موضوع را به باشگاه نیز متذکر شده بود.

این هافبک 25 ساله که فوتبال خود را در سپاهان آغاز کرد و طی سالیان اخیر برای نفت تهران، سایپا و تراکتور به میدان رفت، پس از تجربه قهرمانی در جام حذفی همراه با سرخ‌پوشان تبریزی راهی اتریش شد و در یک فصل گذشته عضو باشگاه سن‌پولتن بود ولی نتوانست در اروپا موفق باشد.

با این وجود مهره مورد نظر یحیی گل محمدی که خیلی هم روی جذب او اضرار داشت، رضا اسدی بود.

در همین ارتباط خبری به تازگی شنیدیم که می تواند در نوع خود قابل تأمل باشد؛

یکی از دوستانی که با بازیکنان برای پیوستن به پرسپولیس مذاکرات اولیه را انجام می داد ظاهرا خیلی دوست نداشت رضا اسدی به این تیم بیاید و دو مرتبه این بازیکن و مدیربرنامه هایش را فراری داده بود!

شنیدیم یک مرتبه رضا اسدی و مدیربرنامه هایش به یحیی گل محمدی اطمینان می دهند که بحث مالی مطرح نیست و برای امضای قرارداد به دفتر باشگاه می روند.

یحیی گل محمدی هم که با اسدی و مدیربرنامه هایش صحبت و اطمینان حاصل کرده بود در مواجهه با خبرنگاران گفت: ما با توجه به شرایط باشگاه و وضعیت مالی که داریم بازیکنان را جذب می‌کنیم. الان هم با باشگاه صحبت کرده‌ام، فردا و پس فردا خبرهای خوبی می‌رسد. البته وضعیت مالی باشگاه خراب است ولی خوشبختانه همان طور که گفتم بازیکنان به عشق پیراهن پرسپولیس به این تیم می‌آیند و همین کار ما را کمی راحت‌تر می‌کند. تا آخر شب هم خبرهای خوبی می‌شنویم.

خبرخوشی که همان رضا اسدی بود اما باز هم در کمال تعجب این بازیکن را فراری دادند!

گویا خبر به گوش یحیی گل محمدی می رسد و سرمربی موفق پرسپولیس این مرتبه با تهدید مستقیم فرد خاطی (!) از باشگاه می خواهد به هر شکل ممکن اسدی را جذب کنند و در غیر این صورت تصمیم جدیدی خواهد گرفت.

شنیده ها حکایت ازآن دارد که دست دست کردن برای عقد قرارداد با رضا اسدی به خاطر ارتباط مطلوب همان فرد فراری دهنده هافبک مورد نظر یحیی گل محمدی با یک بازیکن هم پست او بوده است!

درنهایت اما با تذکر و تهدید یحیی گل محمدی قرارداد رضا اسدی بسته می شود تا در بازی با استقلال تاجیکستان به کمک تیم جدیدش بشتابد.

انتهای پیام/
کد خبر 690398

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =