دکتر مسعود سیرتی سخنران وبینار تاثیر فناوری‌های نوین و کسب وکارهای جدید در اقتصاد گردشگری

دکتر مسعود سیرتی مدرس کسب و کار دانشگاه شهید بهشتی و عضو انجمن اقتصاد شهری ایران سخنران وبینار"تاثیرفناوری‌های نوین وکسب و کارهای جدید در توسعه و اقتصاد گردشگری" شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دکتر مسعود سیرتی مدرس کسب و کار دانشگاه شهید بهشتی، عضو انجمن اقتصاد شهری ایران، رئیس کارگروه مرکز تعالی اینترنت اشیاء "آسیا و اقیانوسیه" و عضو شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر هوشمند، سخنران وبینار"تاثیر فناوری‌های نوین و کسب و کارهای جدید در توسعه و اقتصاد گردشگری" شد.

دکتر مسعود سیرتی(مدیرپنل) در این وبینار که همزمان با هفته گردشگری در روز چهارشنبه هفتم مهرماه ۱۴۰۰ به‌میزبانی سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران، از طریق پلتفرم Tourismsymposiom.ir/webinarو باحضور اساتید و متخصصان مرتبط برگزار می‌شود به سیر تاریخی فناوری اطلاعات به‌ویژه کسب و کارهای نوپا و استارتاپ‌ها در توسعه و اقتصاد گردشگری خواهد پرداخت.

دکتر مسعود سیرتی سخنران وبینار تاثیر فناوری‌های نوین و کسب وکارهای جدید در اقتصاد گردشگری

گفتنی است، دکتر مسعود سیرتی مدرس و مولف کتاب نقش استارتاپ‌ها و کسب و کارهای هوشمند و کارآفرینانه در توسعه اقتصادی کشور، ریاست کمیته فناوری اطلاعات ستاد گردشگری شهرداری تهران را طی سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶ برعهده داشته است و پلتفرم گردشگری "مهمان طهران" و "طهران گردی" در ۲ نسخه اندروید و IOS از دستاوردهای ایشان در این دوران بوده است.

انتهای پیام/*

کد خبر 690456

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =