مجلس تمام قد در خدمت دستگاه تعلیم و تربیت است

یک عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس تمام قد در خدمت دستگاه تعلیم و تربیت است. مصداق بارزش ۱۰۰ درصد موافقت اعضای کمیسیون آموزش و موافقت ۹۷ درصد صحن علنی مجلس با لایحه رتبه‌بندی معلمان است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی کریمی فیروزجایی در آئین آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ در دبیرستان زنده یاد دکتر محمود افشار با اشاره به همزمانی دفاع مقدس و بهار تحصیل و آموزش گفت: شهید علی لندی دانش آموز ۱۵ ساله‌ای که در حادثه‌ای در شهرستان ایذه بار دیگر خاطره رشادت‌های مردان و زنان این مرز و بوم را زنده کرد.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه امیدوارم با شروع واکسیناسیون عمومی در کشور، آموزش و پرورش بار دیگر به چرخ اصلی خود برگردد، گفت: مجلس تمام قد در خدمت دستگاه تعلیم و تربیت است. مصداق بارزش ۱۰۰ درصد موافقت اعضای کمیسیون آموزش و موافقت ۹۷ درصد صحن علنی مجلس با لایحه رتبه‌بندی معلمان است. ان شاءالله به زودی زود این لایحه به تصویب خواهد رسید.

وی افزود: ما معتقدیم که نقطه آغاز توسعه، جایی جز آموزش و پرورش نیست. این مسیری است که همه کشورهای توسعه یافته آن را طی کرده‌اند و ما نیز باید آن را طی کنیم.

کریمی فیروزجایی در پایان با بیان اینکه آموزش و پرورش نقطه وحدت بین دولت و مجلس است، اظهار داشت: رئیس جمهور پس ار تصدی قوه مجریه، چندین بار در کمیسیون آموزش و پرورش شرکت کردند و به مسئله فرهنگیان و بازنشستگان تأکید داشتند، با این حال امیدوارم در مسیر حمایت از معلمان و دانش آموزان پیش رویم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 690457

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =