معلمان، ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند

رئیس آموزش و پرورش شهرستان قدس گفت: با شرایط کرونا معلمان بسیار فرهیخته‌ای داشتیم که نشان دادند ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، زنگ مهر و مقاومت با شعار عدالت آموزشی، یادگیری برای زندگی، تضمین سلامتی در دبستان مهدیه شهرک دانش شهرستان قدس صبح امروز با حضور الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت مدیر کل اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، امام جمعه شهرستان قدس و جمعی از خانواده معظم شهدا و مسئولان شهرستانی برگزار شد.

لیلا واثقی، فرماندار شهرستان قدس در این مراسم اظهار داشت: فرارسیدن ماه مهر، بهار تعلیم، تربیت، شکوفایی و آغاز سال تحصیلی جدید همزمان شده با هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی که یادآور ایثارگری، مقاومت، عزت و عظمت ملت ایران است و باید از این ماه درس آزادگی و آزادمردی آموخت.

وی ادامه داد: شیوع ویروس منحوس کرونا باعث وقفه در آموزش حضوری دانش آموزان شده، اما با بهبود شرایط کرونایی مدارس بازگشایی خواهند شد.

صادق محمدی، ریاست آموزش و پرورش شهرستان قدس در مراسم بازگشایی مدارس، اظهار داشت: یک ماه جاری مدارس به علت شرایط کرونایی و واکسیناسیون دانش آموزان غیرحضوری به فعالیت خود ادامه می‌دهند اما از ماه آینده مدارس به صورت کامل بازگشایی خواهند شد.

وی ادامه داد: ضررها و خسارت‌های کلاس درس غیرحضوری به مراتب بسیار است، امروز آموزش و پرورش شهرستان قدس در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد، در این دو سال با شرایط کرونا معلمان بسیار فرهیخته‌ای داشتیم که نشان دادند ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند که با امکانات و شرایط خود تعلیم و تربیت را تعطیل نکردند.

انتهای پیام/*

کد خبر 690503

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =