انفجار تروریستی افغانستان نمیتواند خللی دروحدت مسلمانان ایجاد کند

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن محکومیت حادثه تروریستی در مسجدی در استان قندوز افغانستان گفت: این گونه حرکت‌های کور هرگز نخواهد توانست در وحدت مسلمانان مومن وخداجو خللی ایجاد نماید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،‌ در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان که منجربه شهادت و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم نمازگزار گردیدحضرت آیت‌الله صادق آملی لاریجانی پیامی صادر کرد. متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

حادثه‌ تلخ و ناگوار انفجار در مسجد منطقه خان‌آباد استان قندوز که منجر به جان‌باختن و مجروح شدن جمع کثیری از مردم مسلمان نمازگزار گردید، قلب همه انسان های آزاده بالاخص مومنان و شیعیان را جریحه دار نمود. کشورهای سلطه که برخی از آنان در تشکیل جمعیت های تکفیری نقش داشته اند ،اکنون ساکتند.گویی حقوق بشر فقط از آن زورگویان سلطه طلب است.

ما این انفجار تروریستی را که با هدایت دشمنان اسلام و توسط جریان‌های تکفیری بوقوع پیوست را محکوم کرده و قاطعانه اعلام می‌کنیم که این گونه حرکت‌های کور هرگز نخواهد توانست در وحدت مسلمانان مومن وخداجو خللی ایجاد نماید.

اینجانب از خداوند بزرگ شفای عاجل مجروحان و علو درجات شهدای نمازگذار را طلب نموده و برای بازماندگان عزادار نیز صبر و بردباری مسئلت می نمایم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

کد خبر 693225

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =