تولید داخلی؛ "نه" به قطعات بی‌کیفیت وارداتی

مخترع و تولیدکننده قطعات سفارشی خودرو گفت: تولید قطعات کیفی خودرو در داخل مانع عرضه قطعات وارداتی بی‌کیفیت و فاقد ضمانت می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پیمان روح‌زاده در میزگرد تلویزیونی بررسی نقش رویدادهای نمایشگاهی در معرفی خودروهای سفارشی، قدیمی، ارتقاء یافته و لوازم برون جاده‌ای اظهار کرد: فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرده‌ و تاکنون چندین طرح را به عنوان اختراع به ثبت رسانده‌ام.

وی با اشاره به طراحی برخی قطعات خودرو، گفت: طراحی خودرو با موتور درون‌سوز، خودرو باگی و چند خودرو تفریحی، لُجستیکی و خودرویی برای آموزش رانندگی به کودکان از دیگر طراحی‌های انجام شده است.

مخترع و تولیدکننده قطعات سفارشی خودرو بیان کرد: همچنین برخی قطعات خودرو برای خودروهای داخلی که به بازار عرضه می‌شود، با کمترین هزینه و بهرین کیفیت طراحی شده و به دست مشتریان می‌رسند.

روح‌زاده خاطرنشان کرد: قطعات وارداتی خودرو بعضا فاقد ضمانت بوده و با قیمت بالا عرضه می‌شوند، بنابراین کوشیده‌ایم با طراحی و تولید برخی قطعات علاوه بر ضمانت‌بخشی به آن‌ها شرایطی را فراهم کنیم که قیمت تمام شده برای خودروداران به مراتب بسیار کاهش یابد.

وی بیان کرد: طراحی و تولید قطعات خودرو در داخل کشور این امکان را فراهم می‌آورد که مشتریان با اطمینان خاطر از گارانتی و ضمانت نسبت به تهیه و نصب آن‌ها اقدام کرده و از سویی از کیفیت و قیمت قطعات رضایت داشته باشند.

مخترع و تولیدکننده قطعات سفارشی خودرو تاکید کرد: با توجه به تنوع خودرویی در کشور طراحی قطعات مورد نیاز برای آپشن‌های خودرو، مانع عرضه قطعات دارای کیفیت پایین‌تر شده و قابلیت تیونینگ خودروها را افزایش می‌دهد.

روح‌زاده تصریح کرد: برای این منظور محصولاتی طراحی کرده و به دنبال عرضه آن‌ها در بازار هستیم، البته علاوه بر چند نوآوری و اختراع، ایده‌های اولیه‌ای نیز داریم که قابلیت تبدیل به محصولات جدید را دارند.

مخترع و تولیدکننده قطعات سفارشی خودرو با اشاره به اینکه هیچ سازمان یا ارگان دولتی نتوانسته تیونینگ را به صورت حرفه‌ای در کشور ارائه دهد، بیان کرد: متاسفانه تیونینگ و قطعات آپشنال در کشورمان به عنوان یک شغل ارائه و معرفی نشده است.

روح‌زاده افزود: از این‌رو می کوشیم با ارائه آموزش‌های لازم در زمینه تیونینگ به علاقمندان، آن را معرفی کنیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 693283

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =