کد خبر 694019
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۰
ضعف بزرگ تیم ملی ایران مشخص شد

مدافعان تیم ملی در بازی با کره جنوبی روز خوبی نداشتند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ناصر ابراهیمی در خصوص بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در هفته چهارم مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: در نیمه اول دو تیم تقریباً برابر بودند و نمی‌توان گفت ایران یا کره در دقایقی برتر بودند. کره‌جنوبی روی پاس‌های کوتاه کارش را پیش می‌برد و ایران بیشتر سعی داشت از پاس‌های بلند استفاده کند.

وی افزود: با توجه به اینکه دفاع ایران روی یک خط بازی می‌کرد، مربی کره با بررسی این امر در نیمه دوم فشار را روی همین مسئله قرار داد و در یک ربع اول نیمه دوم روی همین موضوع گل را دریافت کردیم. بعد از یک ربع اول نیمه دوم، رفته رفته تیم ما بهتر بازی کرد. در واقع بعد از ۱۵ دقیقه نیمه دوم فعل خواستن را صرف کردیم و به گل رسیدیم. چندین موقعیت هم داشتیم که به تیر دروازه برخورد کرد. ضربه طارمی و عزت‌اللهی خیلی خوب بود و اگر تبدیل به گُل می‌شد با گل‌های زیبایی برنده می‌شدیم.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: نمی‌دانم چرا روند خوبمان در نیمه دوم را ادامه ندادیم و عقب کشیدیم؟ متأسفانه فاصله بین خطوط تیم ملی خیلی زیاد بود. به همین دلیل هافبک‌ها نتوانستند بهترین پاس (آخرین پاس) را فراهم کنند. متأسفانه تعویض‌ها برای اتلاف وقت بود؛ تعویض دقیقه ۸۸ به چه درد تیم ملی می‌خورد؟ سرمربی نباید درگیر استرس بازی بماند و باید زودتر تعویض می‌کرد.

ابراهیمی با انتقاد از عملکرد مدافعان ایران تصریح کرد: مدافعان ایران روز خوبی نداشتند؛ امیدوارم در بازی آتی روی تقویت و ترمیم این نقاط ضعف کار شود.

انتهای پیام/

کد خبر 694019

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =