حضوری شدن آموزش مدارس با رویکرد تدریجی و حفظ سلامت دانش آموزان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه بررسی مسائل تعلیم و تربیت شهرستان قرچک گفت:حضوری شدن آموزش مدارس با رویکرد تدریجی و حفظ سلامت دانش آموزان انجام می شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه بررسی مسائل تعلیم و تربیت شهرستان قرچک در سخنانی اظهار داشت: سابقه حضور مردم دشت ورامین در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، هر مسئولی را ترغیب می‌کند بر اساس وظیفه و علاقه برای حضور و رفع مشکلات این مناطق اشتیاق داشته باشد و همچنین ادای تعظیم می‌کنم به همکارانی که در مجاهدت علمی در کنار مجاهدان سلامت پیشگام بودند، گرچه تولید محتوای چندرسانه‌ای کار فرهنگیان را چند برابر کرد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در ادامه افزود: شهرستان‌های استان تهران متغیرهای متفاوت با تمام کشور دارد و مدیریت این مناطق کار مشکلی است که هرقدر فاصله‌ها با معلمان و مدارس کم شود بهتر می‌توان تصمیم گیری و مشکلات را رفع کرد.

وی خاطهر نشان کرد:بخشی از مشکلات به حوزه فرا وزاتخانه‌ای مربوط بوده، از جمله امر رتبه‌بندی معلمان که با کمک نمایندگان مجلس، توجه به ارتقای جایگاه معلم اتفاق خواهد افتاد وهمچنین از حمایت های دولت سیزدهم از نهاد تعلیم و تربیت در این دو ماه بی‌نظیر بوده است و قابل تقدیر است.

علیرضا کاظمی گفت: در حوزه نوسازی مدارس اتفاقات خوبی رخ داده و آموزش و پرورش آینده خوبی در پیش خواهد داشت.

وی بیان داشت: حل مشکلات باید دستاورد سفر مسئولان وزارت به مناطق باشد، بنابراین شهرستان‌های استان تهران از جمله قرچک در کانون توجهات قرار دارد.

علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت :ورود گسترده در بخش‌های توسعه فضاهای آموزشی و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام با تشکیل جلسه فوق‌العاده، رایزنی برای استفاده از کمک‌های بین‌المللی برای ساماندهی تحصیلی دانش آموزان اتباع و تامین تجهیزات و امکانات با تخصیص ۲۰ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای پرورشی و تربیت بدنی از جمله برنامه‌های ما در قرچک است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در ادامه افزود: همچنین تامین نیروی انسانی و جبران خلاهای موجود، توسعه فعالیت‌های تربیتی در مدارس، ساخت سالن‌های ورزشی، زمین چمن مصنوعی و ساخت دارالقرآن در قرچک در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

کد خبر 694131

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =