لزوم تلاش برای ارتقا درجه شهرداری اسلامشهر

معاون هماهنگی امور استانداری تهران گفت : تلاش برای ارتقاء درجه شهرداری باید یکی از مهمترین برنامه های کاری شهردار جدید باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ آئین تکریم و تودیع حسین طلا و معارفه محسن حمیدی به عنوان شهردار جدید اسلامشهر عصر امروز با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر برگزار شد.

عبدالرضا چراغعلی در سخنانی در این مراسم با بیان اینکه شهر اسلامشهر به عنوان دومین شهر پایتخت به لحاظ جمعیتی بایستی از شرایط بهتری برخوردار باشد گفت: تلاش برای ارتقاء درجه شهرداری باید یکی از مهمترین برنامه های کاری شهردار جدید باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه اداره شهرها دیگر با صدور پروانه و دریافت عوارض امکان پذیر نیست افزود: باید زمینه برای مشارکت بخش خصوصی در طرح ها و پروژه های مهم شهری را فراهم ساخت.

معاون استاندار تهران با اشاره به تداوم احداث کمربندی شمالی و پروژه متروی اسلامشهر به عنوان دو پروژه مهم و راهبردی استان تهران اظهار داشت: مردم اسلامشهر در حمایت از اجرای این پروژه ها سنگ تمام گذاشتند و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا از منابع استانی و ملی به تکمیل و اجرای این پروژه ها کمک کنیم.

کد خبر 694497

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =