ترابی از گل محمدی عذرخواهی کرد

مهدی ترابی ستاره پرسپولیس در دیدار حساس با الهلال عربستان حتی سایه‌ای از گذشته خودش هم نبود!

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، گرچه نمی‌توان از نقش ویژه مهدی ترابی در صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گذشت، اما این بازیکن نمایش مأیوس کننده‌ای در طول بازی با الهلال عربستان داشت.

شماره ۹ پرسپولیس در این مسابقه و در هر دو نیمه آن، بارها پاس‌های اشتباه داد و دربیل هایش جواب نداد.

هافبک سرگردان پرسپولیس که خیلی دلش می‌خواست پاس آخر را به مهاجمان پرسپولیس بدهد، اما نه روحش یاری می‌کرد و نه جسم آماده‌ای داشت که به کمک خودش و تیمش بیاید!

مهدی ترابی با این عملکرد ضعیف حتی ممکن است تیم ملی را هم از دست بدهد و شاید هم خیلی‌ها از جمله یحیی گل محمدی عامل اصلی این نزول وحشتناک را خود تیم ملی بدانند!

ستاره پرسپولیس در تیم ملی تبدیل به یک نیمکت نشین مطلق شده و حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرده است. این بازیکن در یک ماه گذشته و پس از دیدار با استقلال تاجیکستان فقط در تیم ملی نصفه و نیمه تمرین کرده و حتی یک بازی هم انجام نداده است.

در همین ارتباط شنیدیم مهدی ترابی که رابطه صمیمانه‌ای با یحیی گل محمدی دارد بلافاصله پس از تعویض روی نیمکت از سرمربی پرسپولیس عذرخواهی کرد و گفت: ببخشید آقا یحیی!

گل محمدی هم از ستاره محبوب خودش دلجویی کرد، اما این نگرانی برای کادرفنی و هواداران پرسپولیس باقی مانده است که در صورت ادامه نزول مهدی ترابی چه باید کرد؟

ترابی یک بازیکن معمولی نیست و همه امید پرسپولیسی‌ها برای تداوم قهرمانی در لیگ برتر به ساق‌های اوست.

به نظر می‌رسد یکی از اولویت‌های یحیی گل محمدی و مربیان پرسپولیس پس از بازگشت به تهران و شروع تمرینات پرسپولیس، رسیدگی به وضعیت روحی و روانی و جسمانی مهدی ترابی باشد. بازیکنی که نزولش می‌تواند تاوان سنگینی برای این پرسپولیس در بر داشته باشد؛ درست مثل بازی با الهلال در عربستان!

منبع: پارسینه

انتهای پیام/

کد خبر 694571

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =