کد خبر 694599
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
زاکانی به جای شورا به درمانگاه رفت

رئیس شورای شهر تهران گفت: قرار بود امروز شهردار تهران در صحن شورای شهر حضور یابد که به دلیل شرایط نامساعد جسمی به درمانگاه منتقل شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی چمران صبح امروز در جلسه صحن رسمی شورای شهر تهران اظهار کرد: قرار بود جلسه امروز با حضور شهردار تهران و معرفی شهرداران جدید مناطق و آشنایی مردم و اعضای شورا با توانمندی آن‌ها برگزار شود که زاکانی شهردار تهران به دلیل مشکلات جسمی قادر به حضور در شورا نبود و به درمانگاه منتقل شده است.

وی با تبریک روز تربیت بدنی و ورزش به جامعه ورزشی کشور، خاطرنشان کرد: نهادینه کردن ورزش همگانی و تربیت بدنی عمومی در بین شهروندان به تامین هر چه بیشتر سلامت مردم کمک می‌کند.

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: شهرداری به عنوان متولی ورزش‌های همگانی باید با برنامه‌ریزی‌های خوب زمینه تشویق و ترغیب مردم به ورزش‌های عمومی و همگانی را فراهم کند.

چمران در پاسخ به انتقاد یکی از اعضای شورا مبنی بر فرسودگی و انباشت مشکلات و کاستی‌ها در محله شمیران نو تهران، تاکید کرد: انبوه مشکلات و کمبودها در محلات دیگری مانند فرحزاد و خاک سفید نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: اما موضوع اصلی این است که صرفا به بیان مشکلات و دغدغه‌های مردم در محلات قدیمی و انباشته از آسیب‌های تهران اکتفا نشده و به این ترتیب از آن‌ها عبور نکنیم، بلکه با تفکیک موضوعات آن‌‎ها را از کانال شورا و شهرداری به دستگاه‌های متولی منتقل کرده و پیگیر تحقق آن‌ها باشیم.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص انتقاد یکی دیگر از اعضای شورای شهر مبنی بر عدم خدمات‌رسانی به همراهان بیمارانی که از شهرستان‌ها برای طی مراحل درمانی خود به تهران آمده‌اند، گفت: کمیسیون خدمات شهری باید ساز و کاری را طراحی کند که امکان ارائه خدمات مورد نیاز به این افراد فراهم شود.

چمران تاکید کرد: البته ارائه خدماتی از این دست وظیفه‌ای فراسازمانی است و باید از توان دستگاه‌های اجرایی دیگر نیز برای فراهم آمدن شرایط اسکان همراهان بیماران بستری در بیمارستان‌ها فراهم شود.

انتهای پیام/*

کد خبر 694599

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =