۲ سارق مسلح تلفن همراه در زاهدان زمینگیر شدند

با تلاش مأموران انتظامی شهرستان زاهدان ۲ سارق مسلح تلفن همراه به دام پلیس افتادند .

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان ، گفت : در پی وقوع سرقت‌های تلفن همراه در زاهدان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان، به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی زاهدان با انجام کار اطلاعاتی، بررسی اظهارات مالباختگان و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس توانستند ۲ سارق حرفه‌ای و مسلح را که در زمینه سرقت موبایل با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ فعالیت مجرمانه داشتند شناسایی کنند.

سرهنگ سعادتی اظهار داشت: پلیس زاهدان پس از کنترل نامحسوس و تحقیقات میدانی، این سارقان را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت نامحسوس و هماهنگی با مقام قضائی، آن‌ها را در یک عملیات ضربتی دستگیر و خودروی مذکور را که پلاکش نیز جعلی بود توقیف کرد.

وی بیان کرد: در بازرسی از خودروی متهمان، تعداد ۹ دستگاه تلفن همراه، یک قبضه سلاح وینچستر و تعدادی فشنگ مربوط کشف شد.
وی ابراز داشت: سارقان در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ناچار به چندین فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.

سرهنگ سعادتی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، افزود: تحقیقات پلیس برای کشف سایر جرائم احتمالی و شناسایی سایر همدستان و مالباختگان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در پایان از عموم شهروندان عزیز خواست، ضمن توجه به توصیه‌های پلیس، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعاً بامرکزفوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند و موضوع را به خدمتگزاران خود درنیروی انتظامی اطلاع دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 695042

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =