کد خبر 695284
۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۵
ارزش پالایش یکم و دارایکم در ۴ آبان ۱۴۰۰

صندوق پالایش یکم، امروز در چهارمین روز هفته بعد مدت‌ها مثبت به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با ۰.۸۴ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل ۶۸ هزار و ۶۶۰ ریال معامله شد، دارایکم نیز با افزایش ۰.۴۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۱ هزار و ۲۰ تومان معامله شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در حالیکه شاخص کل بورس در شروع معاملات با ریزش ۴۶۹ واحدی در سطح یک میلیون و ۳۸۳ هزار واحد قرار گرفته بود، اما در ادامه روند تغییر کرد و شاخص مثبت به اتمام رسید و شاخص کل ۳۳۶ واحد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۶۹ واحد رسید. امروز بعد از مدت‌ها افزایش تقاضا برای صندوق‌های دولتی پالایش و دارایکم را شاهد بودیم و در پایان شپنا از نمادهای پرتراکنش بازار بود. در انتهای بازار بخشی از معاملات شبندر و شپنا تایید نشد.
سهامدارانی که بعد از یک سال از فروش هنوز این صندوق را نگهداری کرده اند، الان زیان ۳۱ درصدی را متحمل شده‌اند.
نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا) کاهش ۰.۰۹ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با رشد ۰.۳۴ درصدی و شبندر (پالایش نفت بندرعباس) با افزایش ۰.۵ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با رشد ۱.۲ امروز را به پایان رساندند


ارزش پالایشی یکم ۴ آبان ماه ۱۴۰۰

امروز سه شنبه ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۰.۸۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۶۶ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۳۳ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۱.۰۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۸۰ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

روز خوب پالایش یکم و دارایکم | معاملات این نماد پالایشی تایید نشد

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۴۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۱ هزار و ۲۰ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون ۲۰۴ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۱۷ درصدی نسبت به روز معاملات ۱۰ هزار و ۹۸۸ تومان معامله شد.

روز خوب پالایش یکم و دارایکم | معاملات این نماد پالایشی تایید نشد

منبع : مبض بورس

انتهای پیام/

کد خبر 695284

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =