سقوط مرگبار از ارتفاع ۴۰ متری جان کوهنورد را گرفت

کوهنوردی با سقوط از ارتفاع ۴۰ متری صحنه‌ای وحشتناک را برای گردشگران محلی رقم زد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک زن استرالیایی حین کوهنوردی بر اثر سقوط از ارتفاع ۴۰ متری جانش را از دست داد. این زن ۳۳ ساله که هویتش اعلام نشده در حال کوهنوردی در یکی از مناطق نیوساوت ولز بود که دچار این حادثه شد.

این اتفاق زمانی رخ داد که قربانی حین کوهنوردی در بلو مانتین در مقابل چشمان وحشت زده گردشگران به پایین سقوط کرد. قربانی با گروهی از دوستان خود که پنج نفر بودند برای کوهنوردی به این منطقه رفته بود.

پس از وقوع این حادثه تیم‌های امداد و نجات در ساعت ۲:۱۵ بعدازظهر به محل حادثه فراخوانده شدند. امداگران توسط شاهدان عینی در جریان وقوع این حادثه قرار گرفتند.

یک مقام پلیس محلی در این باره گفت: "پس از وقوع حادثه افسران پلیس بلومانتین به همراه تیم نجات پلیس و اورژانس هوایی به محل اعزام شدند. ماموران تیم نجات جسد این زن ۳۳ ساله را به محل فرود هلی کوپتر و از آنجا به بیمارستان برای انجام کالبدشکافی منتقل کردند."

مرگ این زن در محل حادثه مورد تایید قرار گرفت و امداگران موفق به نجات جان وی نشدند. پلیس محلی استرالیا تحقیقات خود در مورد سقوط کوهنورد آغاز کرده است.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که در ماه سپتامبر نیز در حادثه‌ای مشابه یک کشیش ۴۴ ساله بر اثر سقوط از کوهای راکی کلرادو جان خود را از دست داده بود.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 695744

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =