پنج انتصاب جدید در شهرداری تهران انجام شد

شهردار تهران در احکامی جداگانه روسای سه سازمان شهرداری تهران، یکی از مشاوران شهردار و رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران را منصوب کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران در احکامی جداگانه روسای سه سازمان شهرداری تهران را منصوب کرد.

شهردار تهران محمدمهدی عزیزی را به عنوان سرپرست سازمان پسماند شهرداری تهران منصوب کرد و به این ترتیب عزیزی جایگزین صدرالدین علیپور شد.

زاکانی همچنین امیرحاجی نورمحمدی معاون پیشین بهداشت و پیشگیری شرکت شهرسالم را به‌عنوان سرپرست شرکت شهرسالم منصوب کرد تا نورمحمدی جایگزین چوبینه شود.

وی همچنین در حکمی دیگر رضا صیادی مشاور رئیس اسبق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مشاور عالی رسانه و مدیر روابط‌عمومی سازمان تبلیغات را به‌عنوان سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری تهران منصوب کرد.

از سوی دیگر مجید شاکری مشاور سابق فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حکم شهردار تهران به‌عنوان مشاور ایثارگران زاکانی منصوب شد.

این در حالی است که محمدعلی الفت‌پور از سوی شهردار تهران به‌عنوان مسئول مرکز نوسازی و تحول اداری این نهاد منصوب شد.

الفت‌پور دارای دکترای حقوق عمومی از دانشکاه علامه طباطبایی بوده و معاون پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه دارد.

همچنین پژوهش در حوزه مبارزه با فساد و ناکارآمدی سیستمی به‌ویژه در حوزه‌های شفافیت، تعارض منافع، انحصار و سلامت اداری نیز در سوابق وی وجود دارد.

انتهای پیام/*

کد خبر 695844

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =