فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰ + لینک ثبت نام

 این بار شرکت خودرو ساز سایپا به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) در برنامه  فوق العاده خود،۵ خودروی  کوییک با گیربکس معمولی، کوییک R با گیربکس معمولی، ساینا اس، تیبا ۲ و سایپا ۱۵۱ با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه  اعلام کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این بار شرکت خودرو ساز سایپا به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) در برنامه فوق العاده خود،۵ خودروی کوییک با گیربکس معمولی، کوییک R با گیربکس معمولی، ساینا اس، تیبا ۲ و سایپا ۱۵۱ با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه اعلام کرده است . متقاضیان می توانند از روز دوشنبه سوم آبان ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ به مدت دو روز با مراجعه به سایت httorp.com/p://www.saipac نسبت به ثبت نام فروش فوق العاده محصولات سایپا اقدام نمایند. در ادامه این مطلب از اندیشه معاصر شما میتوانید از سایت ثبت نام فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰ ، رنگ خودروهای عرضه شده در فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰ ، موعد تحویل خودرهای فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰، قیمت خودروهای فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰، تاریخ و نحوه ثبت نام ، شرایط بخش نامه ، فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰ و قیمت دیگر خودروهای عرضه شده از سایپا مطلع شوید .

سایت ثبت نام فروش فوری سایپا آبان ۱۴۰۰ و موعد تحویل

فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰ + لینک ثبت نام

شرکت خودرو ساز سایپا به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) در برنامه فروش فوری خود،۵ خودروی کوییک با گیربکس معمولی، کوییک R با گیربکس معمولی، ساینا اس، تیبا ۲ و سایپا ۱۵۱ اعلام کرده است . متقاضیان می توانند از روز دوشنبه سوم آبان ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ به مدت دو روز با مراجعه به سایت http://www.saipacorp.com/ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. گفتنی است موعد تحویل این مرحله از فروش فوری سایپا حداکثر ۹۰ روزه می باشد.

قیمت خودروهای عرضه شده سایپا آبان ۱۴۰۰

نوع خودرو قیمت خودرو
کوییک با گیربکس معمولی ۱۴۱۰۶۲۰۰۰
کوییک R با گیربکس معمولی ۱۴۹۴۱۶۰۰۰
ساینا اس ۱۴۲۵۳۷۰۰۰
تیبا ۲ ۱۰۶۵۱۹۰۰۰
سایپا ۱۵۱ ۱۲۵۰۰۰۰۰

رنگ خودرو های عرضه شده سایپا آبان ۱۴۰۰

کوییک با گیربکس معمولی: رنگ

کوییک R با گیربکس معمولی: سفید مشکی _ سفید قرمز

ساینا S: سفید

تیبا ۲ رینگ فولادی : سفید_ قهوه ای تیره متالیک _ نوک مدادی متالیک _ مکشی متایک _ نقره ای متالیک_ اطلسی متالیک

سایپا ۱۵۱ : سفید


نحوه ثبت نام فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰

متقاضیان محترم فروش فوق العاده سایپا می تواننده از ساعت ۱۵ روز دوشنبه مورخ ۳ آبان ۱۴۰۰ به مد ت ۲ روز با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودرو سازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.ir پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند. لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفا از طریق آدرس فوق امکان پذیر بوده و در صورت ستفاده متقاضی از سایر سایت ها عواقب آن به عهده خود آن شخص می باشد.

توجه: متقاضیانی که از خرداد ماه سال گذشته تاکنون جهت شرکت در فروش فروش فوق العاده ، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عتور اقدام نموده و از منتختین طرحهای مذکور نبوده اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عتور بتت نام ندارند.


شرایط بخش نامه فروش فوق العاده سایپا آبان ۱۴۰۰

واردی که در ادامه مطالعه می کنید، قوانین و شرایطی است که مشتریان خرید خودرو در طرح های پیش فروش اینترنتی سایپا، فروش اقساطی سایپا و همچنین فروش فوری سایپا باید آنها را رعایت کنند. بدیهی است در صورت انجام ثبت نام بدون رعایت شرایط زیر، مسولیت باطل شدن قرارداد یا تبعات ناشی از عدم رعایت قوانین، برعهده مشتری است.

۱- در ثبت نام اینترنتی سایپا، به هر کد ملی، فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

۲- هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از سایپا و ایران خودرو است؛ بنابراین مشتریان یا باید در ثبت نام سایپا شرکت کنند یا باید برای ثبت نام ایران خودرو اقدام کنند.

۳- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو سایپا، باید ۱۸ سال باشد.

۴- داشتن گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) الزامی است. در صورتیکه ثبت نام سایپا را بدون داشتن گواهینامه، انجام دهید، به مدت ۳ سال از شرکت در شرایط فروش فوری سایپا و پیش فروش محصولات سایپا و ایران خودرو، محروم می شوید.

۵- در قراردادهای پیش فروش سایپا، امکان صلح (خرید انصرافی) و امکان انتقال خودرو بصورت وکالتی، وجود ندارد.

۶- متقاضی ثبت نام سایپا، طی ۴۸ ماه گذشته نباید ثبت نام یا صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو داشته باشد.

۷- متقاضی خودرو سایپا، نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد. در صورت عدم رعایت این قانون، فرد متقاضی به مدت ۳ سال، امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

۸- شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا (که در آینده، وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت سایپا واریز می گردد)، الزاما باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی خواهد بود.

۹- شماره تلفن همراه اعلام شده، باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

۱۰- کدپستی متقاضی ثبت نام سایپا و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری، باید از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نیست.

۱۱- در صورتیکه مشتری، حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو، برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

۱۲- در مراجعه مشتریان به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا، پیمایش (کارکرد) حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر الزامی است.

۱۳- ثبت نام سایپا برای مشتریان حقوقی، امکان پذیر نیست.

۱۴- در قراردادهای پیش فروش اینترنتی سایپا، سود مشارکت و سود انصراف درنظرگرفته نشده و معادل صفر است.

۱۵- در صورتیکه متقاضی خرید خودرو، در قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو گروه سایپا و ایران خودرو، انتخاب شده باشد، امکان شرکت در طرح‌های پیش فروش سایپا یا شرکت در طرح های فروش فوری سایپا را نخواهد داشت.

۱۶- پیش فروش سایپا با قیمت غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، اخذ نمی گردد.

۱۷- ظرفیت ثبت نام مشتریان در طرح‌های پیش فروش اینترنتی سایپا یا فروش فوری سایپا، متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپاست.

۱۸- در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو، جهت انتخاب متقاضیان نهایی برگزار می شود.

۱۹- فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت ثبت نام فروش اینترنتی سایپا و همچنین از طریق ارسال پیامک، ظرف ۳ روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

۲۰- پس از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا، منتخبین باید طی ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو (به صورت علی الحساب)، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل، اقدام نمایند.

۲۱- در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام برنده قرعه کشی، باطل شده و فرد دیگری جایگزین آن خواهد شد.

۲۲- در قراردادهای پیش فروش سایپا و همچنین قراردادهای فروش اقساطی سایپا، قیمت نهایی خودرو معادل قیمت روز شرکت و بر اساس قیمت زمان تحویل (مندرج در قرارداد مشتریان) محاسبه خواهد شد. مابه التفاوت قیمت خودرو نیز، در زمان ارسال دعوتنامه و به قیمت روز سایپا، از مشتریان اخذ خواهد شد.

۲۳- رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.

۲۴- در صورتی که پس از امضای قرارداد، بر حسب ضرورت و یا برحسب الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت سایپا ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس ضوابط و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

۲۵- امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروهای سایپا بصورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت، از مشتریان اخذ می گردد.

۲۶- در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت سایپا، خسارت تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا به شرط تکمیل وجه قرار داد مطابق با شرایط بخشنامه) و از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (۱۲ درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.


قیمت دیگر محصولات سایپا آبان ۱۴۰۰

خودرو قیمت امروز قیمت روز پنجشنبه
پراید ۱۱۱ ۱۵۴ میلیون تومان ۱۵۴ میلیون تومان
پراید ۱۳۱ ۱۳۹ میلیون تومان ۱۳۹ میلیون تومان
پراید ۱۳۲ ۱۳۳ میلیون تومان ۱۳۳ میلیون تومان
پراید ۱۵۱ ۱۶۱ میلیون تومان ۱۶۲ میلیون تومان
تیبا ۲ ۱۶۰ میلیون تومان ۱۶۰ میلیون تومان
تیبا ۲ پلاس ۱۷۳ میلیون تومان ۱۷۳ میلیون تومان
تیبا صندوقدار ۱۴۹ میلیون تومان ۱۴۹ میلیون تومان
ساینا دنده ای ۱۶۰ میلیون تومان ۱۶۰ میلیون تومان
کوئیک دنده ای ۱۷۱ میلیون تومان ۱۷۱ میلیون تومان
کوئیک اتوماتیک پلاس ۲۳۲ میلیون تومان ۲۳۲ میلیون تومان
سیتروئن ۹۴۰ میلیون تومان ۹۴۰ میلیون تومان
چانگان ۵۲۰ میلیون تومان ۵۲۰ میلیون تومان
وانت زامیاد ۲۸۰ میلیون تومان ۲۸۰ میلیون تومان
کیا سراتو ۹۲۰ میلیون تومان ۹۱۵ میلیون تومان
آریو ۳۷۵ میلیون تومان ۳۷۵ میلیون تومان
شاهین ۳۳۰ میلیون تومان ۳۳۰ میلیون تومان

منبع : اندیشه معاصر

انتهای پیام/

کد خبر 695895

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =