سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در سوم آبان ماه

در ساعت ۹:۴۰ دقیقه شاخص کل بورس با افت ۱۱ هزار و ۵۹ واحد بر روی پله یک میلیون و ۳۹۶ هزار واحدی قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شاخص کل بورس تهران، امروز دوشنبه سوم آبان ماه در ابتدای معاملات با افت ۲ هزار و ۷۱۵ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۰۵ هزار واحد قرار گرفت.

در ساعت ۹:۴۰ دقیقه شاخص کل بورس با افت ۱۱ هزار و ۵۹ واحد بر روی پله یک میلیون و ۳۹۶ هزار واحدی قرار گرفت.

شاخص کل هم وزن نیز با افت ۳ هزار و ۸۹ واحدی بر روی پله ۳۸۴ هزار و ۸۶۷ واحدی قرار گرفته است.

سه نماد پارس، شپنا، شپدیس بیشترین تاثیر را تا به این لحظه بر شاخص بورس داشته اند.

شاخص کل فرابورس نیز با افت ۱۳۲ واحدی بر روی پله ۱۹ هزار و ۸۲۴ واحد قرار گرفت.

سه نماد زاگرس، غضینو و آریا نیز بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشته اند.

در ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه شاخص کل با ادامه روند نزولی خود و با افت ۱۶ هزار و ۲۳۵ واحد بر روی پله یک میلیون و ۳۹۱ هزار واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با افت ۵ هزار و ۲۲۹ واحدی بر روی پله ۳۸۲ هزار و ۸۵۴ واحدی قرار گرفت.

نماد پارس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس تا به این لحظه گذاشته است. هم اکنون تعداد ۳۳ نماد در صف خرید و ۱۹۴ نماد یعنی بیش از ۳۰ درصد نمادها در صف فروش هستند.

در ساعت ۱۱ شاخص کل با افت ۱۸ هزار و ۸ واحدی بر روی پله یک میلیون و ۳۸۹ هزار و ۷۴۹ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با افت ۶ هزار و ۱۷۰ واحدی بر روی پله ۳۸۱ هزار و ۹۱۳ واحد تا به این لحظه ایستاده است.

سه نماد شپنا، فسبزوار و شبندر سه نماد پرتراکنش این لحظات بورس هستند.

شاخص کل فرابورس نیز با افت ۲۲۹ واحدی بر روی پله ۱۹ هزار و ۷۲۸ واحدی قرار دارد. سه نماد فجهان، توسن و مدیریت نیز پرتراکنش‌ترین نمادها در این دقایق در فرابورس هستند.

در ساعت ۱۱:۳۵ دقیقه شاخص کل بورس با افت ۱۹ هزار و ۶۱۰ واحد بر روی پله یک میلیون و ۳۸۸ هزار و ۱۴۸ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با افت ۶ هزار و ۶۳۷ واحد بر روی پله ۳۸۱ هزار و ۴۴۷ واحد گرفت.

سه نماد پارس، شپدیس و شپنا بیشترین تاثیر را بر شاخص در این لحظات داشته اند. در این دقایق بازار، ۲۱۹ نماد در صف فروش و ۳۶ نماد در صف خرید است.

در ساعت ۱۲:۲۵ دقیقه شاخص کل بورس با افت ۲۲ هزار و ۸۷۴ واحدی بر روی پله یک ۳۸۴ هزار و ۸۸۳ واحدی قرار گرفت.

شاخص کل هم وزن با افت ۷ هزار و ۶۵۴ واحد بر روی پله ۳۸۰ هزار و ۴۳۰ واحدی قرار گرفت. سه نماد پارس، شپدیس و جم بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر 696058

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =