کد خبر 696237
۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۸
ارزش سهام عدالت در ۴ آبان ۱۴۰۰

در پایان معاملات امروز بازار سهام هم‌زمان با روند صعودی شاخص، ارزش سبد سهام عدالت نیز با رشد ۰.۱۹ درصدی به ۱۲ میلیون و ۵۸۹ هزار تومان رسید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شاخص کل بورس در ابتدایی معاملات امروز روندی نزولی داشت و پس از افت بیش از ۲ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۳۸۱ هزار واحدی رسید، اما در ادامه معاملات مسیرنزولی شاخص تغییر کرد و در نهایت شاخص کل با رشد اندک ۳۳۶ واحدی در سطح یک میلیون و ۳۸۴ هزار واحد به کار خود پایان داد. اما در مقابل شاخص کل هم وزن روند نزولی داشت و با افت ۳۶۳۲ هزار واحدی به رقم ۳۷۶ هزار و ۵۲۶ واحدی رسید

در معاملات امروز نمادهای شپدیس، نوری، فولاد، کچاد، پارسان بیشترین تاثیر مثبت را در روند شاخص کل بورس داشتند و نمادهای فسبزوار، شپنا، فولاد، کیمیاتک، شبندر، خودرو و فملی پر تراکنش‌های بازار بودند.

نمادهای بانکی، فلزی و پالایشی‌ها که بیشترین تاثیر را بر ارزش سبد سهام عدالت دارند امروز رشد کمی داشتند و این موضوع باعث شد تا سبد سهام عدالت افزایش نسبی را شاهد باشد. توقف افت ارزش سهام عدالت در حالی است که ارزش سهام عدالت در روزهای اخیر ریزش زیادی داشته است.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۲ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۰۲ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۱۹ درصد معادل ۲۴ هزار و ۱۰۳ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۵۵۳ هزار و ۸۲۱ تومان رسیده است.

آخرین صورتحساب سهام عدالت | روند صعودی سهام عدالت شروع شد؟

منبع : نبض بورس

انتهای پیام/

کد خبر 696237

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =