توزیع سبد معیشتی در بین نیازمندان به همت کانون ولایت روستای شریف‌آباد

مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت اعلام کرد: براساس رهنمون های مقام معظم رهبری برای حمایت از نیازمندان، بسته های معیشتی تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، اسماعیل معصومی اظهار کرد: براساس رهنمون های مقام معظم رهبری برای حمایت از نیازمندان، بسته های معیشتی تهیه و میان نیازمندان توزیع گردید.

وی افزود: توزیع سبدهای معیشتی توسط جوانان کانون فرهنگی هنری ولایت در طول سال با فرمان رهبری در مناسبت های مختلف اجرایی شد تا دردی از درمانده و نیازمندی برطرف شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت خاطر نشان کرد: افزایش روحیه همیاری و کمک به هم نوع از جمله وظایف مهمی است که برعهده داریم و در این راستا با تمام توان پای کار هستیم تا وحدت و اتحاد در بین اعضای کانون و کمک به همنوعان افزایش یابد.

معصومی گفت: این بسته های معیشتی شامل ۱۰۰ بسته ۲۵۰ هزار تومانی بود که با شناسایی افراد نیازمند در بین آنان توزیع شد و همچنین برگزاری برنامه های فرهنگی در فضای مجازی، ختم قرآن و تبیین شخصیت والای حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) در بین نسل جدید از دیگر برنامه های ما بود.

وی یادآور شد: در کانون فهمای ولایت با کمک اعضای کانون پس از شیوع بیماری کرونا با اجرای طرح شهید سلیمانی در مهار این بیماری وارد عمل شدیم و ضمن مهار این بیماری به کمک بیماران کرونایی و محرومان شتافتیم و خوشبختانه در مناسبت های مختلف بسته به کمک خیران در دستگیری از نیازمندان اقدام کردیم که این کمک ها همچنان ادامه دارد.

کانون فرهنگی هنری ولایت به آدرس روستای شریف آباد کوچه شاهد مسجد قمربنی هاشم(ع) واقع شده است.

انتهای پیام/

کد خبر 696624

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =