رد پای مردم در هر جایی که موفق هستیم دیده می‌شود

رئیس مجلس گفت: در دفاع مقدس و در هر موضوعی که موفق هستیم، رد پای مردم آنجا دیده می‌شود و هر جایی دچار چالش هستیم جایی است که مردم را از تاثیر گذاری حذف کرده‌ایم؛ جای مردم را در بخش‌های دولتی حذف کردیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه سلامت گفت: در دفاع مقدس و پس از آن و در بحث مدافعین حرم، ردپای جانفشانی‌ها و فداکاری‌های جامعه پزشکی دیده می‌شود.

وی افزود: در جبهه‌های مقاومت و در بحث مدافعین حرم و در اقصی نقاطی که امت اسلامی درگیر بودند جامعه پزشکی درخشید و اوج این ایثار در بحث مدافعین سلامت و کرونا دیده شد.

رئیس مجلس با تقدیر و تشکر از همه فعالان جامعه پزشکی و عرصه سلامت اضافه کرد: باید از خدا بخواهیم که همان صفای دوران دفاع مقدس و همان صفا و اخلاصی که در سال‌های اخیر در بحث مدافعین سلامت در کنار هم بودیم در بین ما باشد که همواره به آن نیازمندیم.

وی تصریح کرد: در هر عرصه‌ای که در کشور موفقیت دیدیم، شاهد حضور مردم بودیم، اما متأسفانه در یک اشتباه استراتژیک مردم از عرصه اداره کشور حذف شدند و بخش دولتی جایگزین شد.

قالیباف ادامه داد: به جای اینکه مدام به مردم بگوییم وظیفه شما چیست باید آن‌ها را با حقوق‌شان آشنا کنیم، از منظر حکمرانی باید تلاش کنیم مردم در بخش‌های مختلف با حقوق‌شان آشنا شوند که اگر این اتفاق رخ دهد، اعتماد مردم ایجاد می‌شود و اگر اعتماد ایجاد شود، مشارکت آن‌ها را در عرصه‌های مختلف شاهد خواهیم بود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

کد خبر 696840

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =