منصوری:

رونق تولید و اشتغال اولویت کاری دولت است

زیرساخت های سایت آرادکوه پاسخگوی نیاز تهران نیست
کد خبر 696841
۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
رونق تولید و اشتغال اولویت کاری دولت است

استاندار تهران گفت: رونق تولید و اشتغال و رفع موانع پیش روی فعالان تولیدی و صنعتی اولویت کاری دولت سیزدهم است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محسن منصوری عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه های تولیدی و زیست‌محیطی تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سایت زباله آرادکوه از موضوعات زیست‌محیطی است که البته در کوتاه مدت نمی توان انتظار حل همه مشکلات آن را داشت.
وی گفت: نباید با تصمیم گیری های احساسی به دنبال حل مشکلات در کوتاهترین زمان ممکن بود، بلکه بایستی با برنامه‌ریزی و سیاست گذاری دقیق به دنبال حل مسائل باشیم.
استاندار تهران با اشاره به اینکه سایت زباله آرادکوه نیازمند طرح جامع است، خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های این سایت که در گذشته برای پاسخگویی به نیاز جمعیت ۲ میلیون نفری مهیا شده، در حالیکه امروز استان تهران بیش از ۱۵ میلیون نفر جمعیت دارد.
منصوری بیان کرد: اینک و پس از گذشت سال ها توسعه شهری و تلاقی جغرافیایی با حوزه ارادکوه مسئله ساز شده است، بنابراین علاوه بر ضرورت برنامه ریزی برای جابجایی این سایت در درازمدت، بایستی در کوتاه مدت نسبت به استفاده از فناوری‌های نوین و بهسازی سایت اقدام شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی به عنوان بخش ثابت برنامه های هفتگی خود، گفت: احصاء مشکلات و تلاش در راستای افزایش ظرفیت و بهره وری این واحدها از مهم ترین اهداف است.
استاندار تهران تصریح کرد: اگرچه تحریم ها و محدودیت های مالی و تبادل ارزی مشکلاتی را برای فعالان عرصه تولید به وجود آورده، اما توان و امکانات داخلی ما به مراتب بیشتر از توان تحریم ها است.
منصوری افزود: دولت به منظور حمایت از تولید در حال اصلاح برخی از رانت ها و مشکلات است که از آن جمله می‌توان به اصلاح ارز ترجیحی با هدف کمک به رونق تولید اشاره کرد.
وی رونق تولید و اشتغال را از اولویت های کاری دولت سیزدهم برشمرد و ابراز امیدواری کرد هدفگذاری های صورت گرفته در این زمینه محقق شود.
انتهای پیام/*

کد خبر 696841

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =